Kevinas Smithas patvirtino, jog sulauksime „Džėjaus ir Tylenio Bobo“ perdirbinio

Kevinas Smithas patvirtino, jog sulauksime „Džėjaus ir Tylenio Bobo“ perdirbinio

Nuo 1994-ųjų, kai pasirodė pirmasis Kevino Smitho filmas  „Klerkai“ (angl. „Clerks“), vėliau sekusius režisieriaus filmus žiūrovai dažniausiai sutikdavo teigiamai tik tada, kai ekrane pasirodydavo legendiniai Džėjus ir Tylenis Bobas. Galbūt dėl šios priežasties K. Smithas nesustoja joti ant dueto sėkmės arkliuko – anksčiau buvo kalbėta apie trečiąjį „Clerks“ filmą, „Mallrats“ serialą, vėliau skelbta, kad „Moose Jaws“ – paskutiniame „True North“ trilogijos filme išvysime, kaip briedis suvalgo Tylenį Bobą, o 2017-aisiais K. Smithas pranešė, kad kurs „Džėjaus ir Tylenio Bobo“ (angl. „Jay and Silent Bob“) perdirbinį.

Pernai patvirtinta, jog filme pasirodys Grantas Gustinas (serialas „Blyksnis“/ angl. „The Flash“) ir atskleista, kad juostos istorija suksis apie mums gerai pažįstamus Džersio vaikinus, šįkart vėl lendančius į meta lygmenį – Džejus ir Tylenis Bobas keliaus į Holivudą, norėdami sustabdyti jų nekenčiamo filmo „Bluntman & Chronic Movie“ perdirbinio kūrimą.

Džėjus ir Tylenis Bobas ekranuose pirmą kartą pasirodė 1994-aisiais filme „Klerkai“, o vėliau sekė „Parduotuvių slunkiai“ (angl. „Mallrats“), „Ieškant Emi“ (angl. „Chasing Amy“) ir „Dogma“. 2001-aisiais šiuos vaikinus vaidinantys Jasonas Mewes’as ir Kevinas Smithas atliko pagrindinius vaidmenis filme „Džėjus ir Tylenis Bobas puola“ (angl. „Jay and Silent Bob Strike Back“), o po 2006-ųjų „Klerkai II“ (angl. „Clerks II“) dueto nematėme jau beveik 13 metų.

Kol kas daugiau žinių apie projektą nėra. Tiesa, turint omenyje paskutinius keletą metų K. Smitho žadamus ir neišleidžiamus projektus, džiaugtis ar liūdėti gali būti kiek per anksti.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles