Naujajame „Vunderkindo“ anonse parodoma dar kraupesnė berniuko pusė

Naujajame „Vunderkindo“ anonse parodoma dar kraupesnė berniuko pusė

Artėjant filmui „The Prodigy“ (liet. „Vunderkindas“) išaiškėja daugiau detalių apie Taylor Schilling vaidinamą Sarą ir jos sūnelį Mailsą. Jo elgesys anonse atskleidžia, kad jį užvaldė bloga ir galbūt  antgamtinė jėga. Bijodama dėl savo šeimos saugumo, Sara turi kovoti su motiniškais instinktais mylėti bei saugoti savo sūnų Mailsą ir išsiaiškinti, kas sukelia jo asmenybės persimainymą. Ji yra priversta ieškoti atsakymų praeityje, kurioje išnyksta ribos tarp realybės ir kito pasaulio.

Naujausiame „Vunderkindo“ anonse matome, kad Mailsas nėra toks kaip ir kiti vaikai. T. Schilling iškeičia savo oranžinę aprangą į motinišką meilę, bet greitai išsiaiškina, kad su ja kovoti yra sunkiau nei su siaubingomis Litčfildo kalinėmis. T. Shilling vaidinama Sara turi eiti į karą su antgamtiškomis jėgomis, kad išgelbėtų savo mylimą sūnų, kurį vaidina Jacksonas Robertas Scottas.

Jau yra filmuojamos paskutinės „Oranžinė yra nauja juoda“ (angl. „Orange is the New Black“) televizijos serialo serijos, kurios bus išleistos kažkuriuo metu 2019 metais. T. Schilling atsisveikins su visiems gerai žinomu Paiper vaidmeniu, taip susitelkdama į vaidybą filmuose. Naujausio siaubo filmo, kuriame ji ir pradės savo filmų karjerą, scenarijų rašė  „Emilės Rouz egzorcizmas“ (angl. „Exorcism of Emily Rose“) prodiuseris, gerai nusimanantis dalykuose apie apsėdimus bei jų poveikį žmogaus protui ir psichikai. Filmas kino teatrus pasieks jau vasario 8 dieną, o anonsą galite pažiūrėti čia:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles