Pirmajame „Arkties“ anonse – dėl išlikimo kovojantis Madsas Mikkelsenas

Išleistas pirmasis „Bleecker Street“ studijos trilerio „Arktis“ (angl.  „Arctic“) anonsas, kuriame „Hanibalo“ (angl. „Hannibal“) žvaigždė Madsas Mikkelsenas bando išgyventi sniegynuose.

Oficiali filmo santrumpa pasakoja apie jį taip: „Vienintelis išgyvenęs lėktuvo avariją sniegynuose, jis yra paliktas kovoti už savo gyvybę laukdamas bet kokios pagalbos. Jam tenka spręsti gyvybės ir mirties klausimą: likti pusėtinai saugioje savo stovyklavietėje ir tikėtis, kad bus rastas, ar išvykti į  žygį,  kuris gali būti vienintelė viltis jam ir mirtinai sužalotai nepažįstamajai.“

„Arktis“ yra Joe Penna režisūros debiutas, kuriam scenarijų rašė kartu su Ryanu Morrisonu. Filmas buvo rodomas 2018 metų Kanų kino festivalyje (nekonkursinėje programoje) bei sulaukė daugybės teigiamų atsiliepimų iš filmų kritikų ir išlaiko net 92% procentų teigiamą įvertinimą „Rotten Tomatoes“ platformoje.

J. Penna, kuris yra geriausiai žinomas dėl anksčiau labai populiaraus „Youtube“ kanalo „MysteryGuitarMan“, pasirinko tęsti tai, ką darė ir savo paskyroje talpintuose klipuose. Jis pasistengė panaikinti bet kokius komunikacijos ir kalbos barjero trikdžius, filme paliekant labai nedaug epizodų, kuomet yra vartojami dialogai. J. Penna apie tai pakomentavo: „Tai gali istorijos pasakojimą padaryti labai problematišką. Aš bandžiau įtalpinti šiek tiek mistikos, kuri tiek linksmintų, tiek intriguotų žiūrovus be jokių žodžių. Mes filmą pradedame scena, kurioje vyras kasa sniegą ir mums niekas nėra aišku iki tol, kol yra parodomas atitrauktas kadras.“

J. Penna ir R.  Morrisonas kurdami filmą atliko daug tyrimų, kalbėdami su patyrusiais Arkties pilotais ir kitais ekspertais. Buvo reikalingas gausybė informacijos, norint pastatyti moksliškai tikslų filmą, o režisierius apie tai pasakojo: „Visur yra daugybė informacijos, kuri yra detali ir pateikta žmonių, kurie su mielu noru ja dalijasi bei nori padėti. Aš taip pat šnekėjau su žmonėmis, išgyvenusiais ekstremalias situacijas, ir išsiaiškinau, ką jie jautė ir tuomet galvojo. Ar jie pagalvojo apie išgyvenimo galimybę, prieš atsitinkant toms situacijoms? Visa tai ir daugiau nukeliavo į pagrindinio veikėjo sukūrimą, jo veiksmus ir atsispindės galutiniame jo portrete.“

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles