S. Spielbergas gali imtis perkurti „Nasrus“ ir „Atgal į ateitį“

S. Spielbergas gali imtis perkurti „Nasrus“ ir „Atgal į ateitį“

Vakar pasklidusi žinia, kad „DreamWorks“ atsitraukia nuo „Disney“ ir ima ieškoti kur prisiglausti, paskatino daug kalbų. Viena tokių yra Steveno Spielbergo studijos (DreamWorks) prisijungimas prie „Universal“, kuriai šie metai buvo auksiniai. Toks sprendimas legendiniam režisieriui atvertų kelius kurti „Nasrų“ (angl. „Jaws“) ir „Atgal į ateitį“ (angl. „Back to the Future“) perdirbinius. Apie tai skelbia „The Hollywood Reporter“.

Būtent Stevenas Spielbergas ir yra įvardijamas, kaip vienas svarbiausių šulų „Nasrų“ ir „Atgal į ateitį“ perkūrimuose. Dėl nasrų – nieko nuostabaus. S. Spielbergas pats tuos filmus režisavo, o ir teisės į veikėjus kaip ir priklauso jam. Tuo tarpu kita franšizė, kurią kino kūrėjas sutiktų peridribti, yra visai kitas reikalas.

Kaip žinia, „Atgal į ateitį“ režisavo ir scenarijų rašė lietuviškų šaknų turintis Robertas Zemeckis. Taigi, teisės į veikėjus priklauso jam. Dar vasarą kino kūrėjas teigė, jog kol jis bus gyvas, niekam neleis prisiliesti prie originaliosios trilogijos ir jos perkurti. Tiesa, jis nepagalvojo apie Spielbergą, kuriam priklauso dar daugiau teisių į šį filmą. Bet kokiu atveju, būtent pastarasis gali apeiti R. Zemeckį ir vis tiek imti kurti tuos filmus.

Na, o S. Spielbergas vėl smarkiai atsigavo. Kaip „Juros periodo parko“ prodiuseris, kino kūrėjas buvo sutaręs gauti kažkokį nedidelį procentą už teisių suteikimą. Aišku, niekas nesitikėjo, jog filmas uždirbs 1,6 milijardo dolerių, tad tas mažas procentas išaugo iki kelių dešimčių milijonų. Taigi, jau vien šis indelis prisidės prie didesnio „DreamWorks“ turto pereinant pas kitą studiją. Kaip praneša neįvardijami šaltiniai, „DreamWorks“ naujajai studijai atneš apie 350 miljono dolerių, kuriuos naudos būsimų projektų finansavimui. Tikėtina, kad jų tarpe ir bus naujieji „Nasrai“ arba „Atgal į ateitį“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles