Paskelbtos pirmosios nuotraukos iš vaidybinio filmo „Aladinas“

Paskelbtos pirmosios nuotraukos iš vaidybinio filmo „Aladinas“

Pasirodė pirmieji vaizdai iš „Disney“ vaidybinio filmo „Aladinas“ (angl. „Aladdin“) perdirbinio, kuriame išvysime aktorių Willą Smithą kaip Džiną, Meną Massoudą kaip Aladiną ir Naomi Scott kaip princesę Jasminą. Režisierius Guy Ritchie perkūrė 1992 m. hitu tapusį animacinį miuziklą ir arabų liaudies pasaką iš knygos „Tūkstantis ir viena naktis“, kuri ir įkvėpė tokią animacinio filmo idėją. Naujausias „Aladino“ filmas taip pat yra ir naujausias augančios animacinių filmų, perkurtų į vaidybinius, kolekcijos dalis, kur galime rasti ir tokius filmus kaip „Gražuolė ir pabaisa“ (angl. „Beauty and the Beast“), „Džiunglių knyga“ (angl. „Jungle Book“), „Pelenė“ (angl. „Cinderella“).

„Disney“ pirmąjį filmo trumpąjį anonsą išleido jau spalį, o jame intriga keliama parodant Stebuklų olą iš 1992 m. originalaus animacinio filmo. Tačiau nors trumpojo anonso pabaigoje ir pamatome M. Massoudo įkūnytą Aladiną ir stebuklingą lempą, neparodoma, kaip į Džiną paverstas aktorius W. Smithas. Tačiau pagaliau sulaukėme ir jo atvaizdo. „Entertainment Weekly“ žurnalas išpublikavo naujausius vaizdus iš vaidybinio filmo „Aladinas“, o viena nuotraukų tapo ir žurnalo viršeliu, kuriame matyti visi pagrindiniai aktoriai. Pasidalytose nuotraukose W. Smitho vaidinamas Džinas yra įprastos žmogiškos formos, tad tikriausiai tik ateityje pasirodysiantys anonsai ar nuotraukos atskleis specialiųjų efektų patobulintą personažą.

Pasak naujienų žurnalo „Entertainment Weekly“, specialieji efektai, kuriant W. Smitho personažo sklandančią Džino būseną, kol kas dar nėra baigti, kas paaiškina, kodėl pirmosiose nuotraukose tai laikoma paslaptyje. Tačiau režisierius G. Ritchie erzino filmo laukiančius gerbėjus, kad šis Džinas atrodys kaip „raumeningas 1970-ųjų tėtis“. Taip pat jis pažymėjo, kad W. Smitho perkurtas personažas yra kiek labiau egoistiškas, nei buvo 1992 m. versijoje, kur Džiną įgarsino aktorius Robinas Williamsas ir „jam labiau rūpi, kaip jis bus parodomas, nes jis tai daro jau labai ilgai“. W. Smithas isavo ruožtu sakė, kad siekė pateikti variantą tarp R. Williamso sukurto Džino ir herojų, kuriuos jis pats vaidino 1990-taisiais. Taip pat aktorius patvirtino, kad jo Džino versijoje galima rasti ir kažkiek serialo „The Fresh Prince of Bel-Air“ (liet. „Bel Airo princas“) veikėjo ir pridėjo: „Aš manau, kad filme pasirodysiu kaip unikalus veikėjas net ir „Disney“ pasauliui. Dar nėra buvę tiek daug tokio hip-hop skonio „Disney“ istorijoje.“

Natūralu, kad kai kuriems „Aladino“ gerbėjams, kurie užaugo su šiuo animaciniu filmu, prireiks laiko priprasti prie W. Smitho Džino versijos. Kadangi R. Williamso Džinas buvo visiškai mėlynas su milžinišku žmogaus kūnu, W. Smitho versija yra akivaizdžiai kitokia. Ir tai visiškai normalu, kadangi ne viskas, kas veikia 2D animacijoje, yra idealiai perteikiama vaidybiniuose filmuose ir jeigu aktorius vaikščiotų aplinkui mėlynas, bet vis tik normalus žmogus, taip gali tiesiog pasidaryti sunku žiūrėti šį filmą. Tad panašu, kad W. Smitho planas nukreipti savo jau klasika tapusio serialo patirtį į Džino vaidmenį primins tai, kaip R. Williamsas iš savo komiško stiliaus perėjo į animuotą „Aladiną“.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles