Baigtas filmuoti „Džokeris“

Baigtas filmuoti „Džokeris“

Vienas laukiamiausių filmų, kuris pamažu jau keliauja į didžiuosius kino ekranus, yra juostų „Pagirios Las Vegase“ (angl. „The Hangover“) ir „Senoji mokykla“ (angl. „Old School“) režisieriaus Toddo Phillipso drąsus ir originalus „Džokerio“ (angl. „Joker“) filmas, kuriame vaidina aktoriai Joaquinas Phoenixas, Robertas De Niro, Zazie Beets, Frances Conroy ir Marcas Maronas. Juosta buvo pradėta filmuoti šių metų rugsėjį, Niujorke, o filmavimo eigoje persikėlė į Džersi Sitį bei Niuarką. O dabar pats bendraautorius ir režisierius T. Phillipsas savo „Instagram“ paskyroje pranešė, kad „Džokeris“ jau nufilmuotas!

„Filmavimai baigti. Ačiū geriausiai komandai, kokią tik Niujorkas galėjo duoti. Tai buvo smagūs filmavimai, tačiau dar nebaigėme. #editingroom,“ – taip savo „Instagram“ paskyroje apie baigtus filmavimus pranešė režisierius T. Phillipsas. Kaip numatoma, šis filmas turėtų būti vienas iš „DC“ filmų, tačiau atskirtas nuo didžiosios „DC filmų visatos“, o tai reiškia, kad jeigu jūs esate Jaredo Lero tipo Džokerio, kurį matėme Davido Averso kiek nuvylusiame filme „Savižudžių būrys“ (angl. Suicie Squad“), fanas, galite nesijaudinti – J. Leto Džokerį dar tikrai išvysime kituose filmuose.

Įdomi detalė šio filmo plėtojime ta, kad Martinas Scorsese taip pat buvo priskirtas kaip vienas iš šio filmo prodiuserių, bet panašu, kad 2018 m. liepą jis pasitraukė projekto, o ji pakeitė Emma Tillinger Koskoff. Ir nors kai kuriems būsimo filmo laukiantiems fanams žinia apie M. Scorsese pasišalinimas iš projekto nepatiko, bet panašu, kad filmui buvo pasirinkta kita mega-prodiuserė, kuri tiek pat gera, kiek ir aktorius Bradley Cooperis. O tiems, kurie apie jį mažiau žinote, galime priminti, kad šis aktorius vaidino tokiuose filmuose kaip „Pagirios Las Vegase“ (angl. „The Hangover“), „Optimisto istorija“ (angl. „The Silver Linings Playbook“), „Amerikiečių snaiperis“ (angl. „American Sniper“) , o jo filmas „Taip gimė žvaigždė“ (angl. „A Star is Born“) pretenduoja tapti geriausiu šių metų filmu.

„Džokeris“ režisuojamas T. Phillipso, pagal jo ir Scotto Silverio sukurtą scenarijų, paremtą Džokerio personažu, sukurtu Billo Fingerio, Bobo Kane‘o ir Jerry Robinsono. T. Phillipsas šį filmą prodiusuoja kartu su B. Cooperiu (taip, tuo pačiu Bradley Cooperiu) ir E. Tillnger Koskoff. Naujoji klasikinio blogiuko, kuris žinomas kaip nusikalstamumo princas ir Arturas Flekas, versija bus kuriama aktoriaus J. Phoenixo.  Kartu išvysime ir R. De Niro, įkūnijantį pokalbių šou vedėją Murėjų Frankliną, Z. Beetz vaidins Sofi Dumond – cinikę vienišą motiną, kuri yra ir Arturo meilės objektas, B. Campas – policininkas Gotamo policijos departamente ir t.t. Filmą „Džokeris“ planuojama išleisti 2019 m. spalio 4 d.

 

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles