Rooney Mara yra pasiryžusi grįžti į „Merginos su drakono tatuiruote“ tęsinį

Rooney Mara yra pasiryžusi grįžti į „Merginos su drakono tatuiruote“ tęsinį

Pastaruoju metu pasirodę pranešimai, pasak kurių „Sony“ planuoja atgaivinti „Merginos su drakono tatuiruote“ (angl. „The Girl With the Dragon Tattoo“) franšizę su naujais aktoriais ir kūrėjais, atrodė rimtai. Gali būti, kad tie pranešimai buvo paprasčiausi gandai.

Reklamuodama savo naujausią filmą „Kerol“ (angl. „Carol“) aktorė Rooney Mara, 2011 metais suvaidinusi pagrindinę „Merginos su drakono tatuiruote“ veikėją, pareiškė, kad ji vis dar yra pasirašiusi sutartį vaidinti tęsinyje „Mergina, kuri žaidė su ugnimi“ (angl. „The Girl Who Played With Fire“). Aktorė teigė, kad ji yra pasiruošusi vaidinti antrojoje dalyje ir kol jai niekas nepranešė, kad jos sutartis yra nutraukiama, ji tokių gandų nelaiko rimtais.

Anksčiau pasirodę gandai taip pat teigė, kad tęsinyje nevaidins ir Danielis Craigas, o filmo režisuoti negrįš Davidas Fincheris. Negana to, planuojama, kad antroji franšizės dalis bus kuriama ne pagal antrąją autoriaus Stiego Larssono „Tūkstantmečio“ trilogijos knygą „Mergina, kuri žaidė su ugnimi“, bet pagal šiais metais išleistą oficialų trilogijos tęsinį „Mergina voratinklyje“ (angl. „The Girl in the Spider‘s Web“), parašytą Davido Lagercrantzo. Scenaristas Stevenas Knightas jau rašo juostos scenarijų.

Jeigu „Sony“ iš tikrųjų visiškai pakeis 2011 metų filmo sukurtą toną, tai gali būti didelė studijos klaida. Filmas, pasakojęs apie prieš daugybę metų dingusios moters paieškas, savo tamsiu tonu sužavėjo kritikus ir žiūrovus ir uždirbo daugiau nei 230 milijonų dolerių. R. Mara už pasirodymą filme buvo nominuota Oskarui, ir net jeigu ją veikiausiai pakeisianti Alicia Vikander šiemet jau spėjo pasižymėti kaip solidi aktorė, taisyti ir taip gerą dalyką yra tikrai keistas sprendimas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles