Į televiziją persikelia vis daugiau kūrėjų ir aktorių, todėl natūralu, kad serialai tampa vis ambicingesni ir savo tikslų įgyvendinimui gali skirti kur kas didesnį biudžetą. Tai leidžia tokiems įspūdingiems filmams kaip „Sniego traukinys“ (angl. „Snowpiercer“) persikelti į mažuosius ekranus.

Kaip praneša „The Hollywood Reporter“, 2013 metų Bongo Joon Ho režisuoto filmo adaptacija į serialą rūpinsis Joshas Friedmanas. Jis parašė Steveno Spielbergo filmą „Pasaulių karas“ (angl. „War of the Worlds“) ir sukūrė serialą „Terminatorius: Saros Konor kronikos“ (angl. „Terminator: The Sarah Connor Cronicles“). Holivude mėgstamas režisierius artimiausiu metu pasižymės kaip pelningiausio visų laikų filmo „Įsikūnijimas“ (angl. „Avatar“) tęsinio scenaristas, scenarijų rašysiantis kartu su Jamesu Cameronu.

Apie „Sniego traukinio“ serialo siužetą pasakojama nedaug, tačiau jis neturėtų stipriai skirtis nuo filmo. Jame buvo pasakojama apie pasaulį ištinkančią su klimatu susijusią katastrofą, pražudančią bene visus pasaulio gyventojus. Vieninteliai išgyvenusieji gyvena aplink visą planetą važiuojančiame traukinyje. Juostos pagrindiniu akcentu tampa vargingesniosios traukinio keleivių klasės sukilimas prieš turtinguosius.

Pietų Korėjoje kurtame filme vaidino tokie žymūs aktoriai kaip Chrisas Evansas, Tilda Swinton, Octavia Spencer, Edas Harrisas ir kiti. Nors JAV publikos „Sniego traukinys“ nesužavėjo, visame pasaulyje jis uždirbo 86 mln. dolerių ir B.J. Ho pavertė vienu trokštamiausių veiksmo filmų režisierių.

Kol kas nežinoma, kada serialas bus pradėtas rodyti per televiziją.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles