Ridley Scottas „Prometėjo“ tęsiniuose atsakys tik į jam rūpintį klausimą

Ridley Scottas „Prometėjo“ tęsiniuose atsakys tik į jam rūpintį klausimą

Režisierius Ridley Scottas, besidžiaugiantis savo karjeros atgimimu, yra pasiryžęs ir toliau prisidėti prie žymiausios savo kino franšizės kūrimo. „Prometėjo“ (angl. „Prometheus“) tęsinį greitai pradėsiantis filmuoti R. Scottas atskleidė, kaip jis bus susijęs su „Svetimo“ (angl. „Alien“) filmais.

Pasak režisieriaus, davusio interviu tinklapiui „IGN“, 2012 metų filmo tęsinyje (ar tęsiniuose) bus atskleista, kad iš tikrųjų sukūrė ksenomorfus – žymiuosius „Svetimo“ franšizės ateivius (atsakymas – R. Scottas ir H.R. Gigeris).

Trumpame interviu jis taip pat atskleidė, kad nesiruošia su „Prometėju“ pasielgti taip, kaip pasielgė su „Svetimo“ filmais. Net jeigu „Svetimi“ (angl. „Aliens“) – R. Scotto tęsinys, režisuotas Jameso Camerono – yra bene žymiausias visų laikų mokslinės fantastikos ir siaubo filmas, režisierius gailisi, kad jį atidavė kitiems kūrėjams ir su trečiąja bei ketvirtąja dalimis franšizė stipriai nusivažiavo. R. Scottas nori pasilaikyti „Prometėjo“ franšizę sau ir su ja elgtis taip, kaip nori.

Po šio interviu tampa aišku, kad dar porą „Prometėjo“ tęsinių norintis sukurti režisierius siekia, kad filmai galiausiai būtų susieti su pirmąją „Svetimo“ dalimi, taip galiausiai panaikinant visą įdomumą ir paslaptingumą, net ir dabar kylantį žiūrint 1979 metų juostą.

„Prometėjas 2“ kino teatruose pasirodys 2017 metų gegužę. Naujausias R. Scotto filmas „Marsietis“ (angl. „The Martian“) vis dar rodomas Lietuvos kino teatruose.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles