Antrasis „Londono apgulties“ anonsas Anglijos sostinėje sukelia chaosą

Holivudui patinka filmai, įrodantys, kaip prastai savo darbą atlieka specialiosios tarnybos, privalančios saugoti galingiausius pasaulio žmones. Šįkart filmas „Londono apgultis“ (angl. „London Has Fallen“) nesismulkina ir į veiksmą įtraukia visus pasaulio galinguosius.

Filme, kuris yra tęsinys 2013 metais pasirodžiusiai „Olimpo apgulčiai“ (angl. „Olympus Has Fallen“), yra pasakojama apie į Didžiosios Britanijos ministro pirmininko laidotuves atvykstančius įtakingiausius pasaulio asmenis. Tai tampa lengvu taikiniu teroristams, pasiunčiantiems Londoną į tikrą chaosą ir pagrobiantiems JAV prezidentą.

Iš anonso galima spręsti, kad mūsų laukia dar vienas veiksmo filmas be jokio atsikvėpimo. Net jeigu pirmoji dalis labiau priminė chaotišką sprogimų rinkinį ir nepasakojo įdomesnės istorijos, galima tikėtis, kas tęsinys taps dar vienu itin pelningu tokio tipo filmu.

Į filmą sugrįš pirmosios dalies žvaigždės Aaronas Eckhartas, Gerardas Butleris ir Morganas Freemanas. Prie jų prisijungs Robertas Forsteris, Angela Bassett, Melissa Leo ir kiti.

„Londono apgultis“ pasaulinius kino teatrus pasieks 2016 metų kovo 4 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles