Brie Larson jungiasi prie „Greitų ir įsiutusių 10“ dalies

Brie Larson jungiasi prie „Greitų ir įsiutusių 10“ dalies

Kad ir kiek memų, juokų ar pašaipų sulaukia „Greitų ir įsiutusių“ (angl. Fast and Furious) franšizė, ji vis tiek išlieka viena pelningiausių studijos „Universal“ filmų serija. Tad nenuostabu, kad prie filmo vis prisijungia daugiau žinomų žvaigždžių. Na, o prie naujausios, jau dešimtosios dalies jungiasi kapitonė Marvel, aktorė Brie Larson.

Apie šį prisijungimą prie filmų serijos pranešė pats Vinas Dieselis. Be šilto aktorės apibūdinimo, Vinas tradiciškai savo paskyroje parašė „Sveika prisijungusi prie šeimos“ (angl. Welcome to the FAMILY). Jau net neabejojama, kad iš to pasipils dar daugiau memų internete. Bet, grįžtant prie pačios naujienos, kol kas neaišku, ką Brie vaidins filme ir ar ji bus šeimos pusėje, ar priešų.

Neaišku dar ir tai, apie ką bus dešimtoji dalis. Informacijos pateikiama ypatingai mažai ir yra tik tiek, kad įvykiai tęsis iškart po devintosios. Režisuoti tęsinio sugrįš tas pats Justinas Linas.

Na, o be Brie Larson filme išvysime ir tradicinius, jau ne pirmą dešimtmetį mus lydinčius Viną Dieselį, Chrisą „Ludacris“ Bridgesą, Michelle Rodriguez, Nathalie Emmanuel, Jordana Brewster ir Sungą Kangą. Dar nėra visiškai patvirtinta, bet yra nemaža tikimybė, kad filme irgi pasirodys Hellen Mirren, Jasonas Stathamas, Johnas Cena ir Crharlize Theron. Kas tikrai nepasirodys, tai Dwayne‘as Johnsonas, kuris garantuotai užtvirtino, kad daugiau kojos nekels į šią franšizę. Bent jau pagrindinę.

„Greiti ir įsiutę 10“ kinuose turėtų pasirodyti 2023 metų gegužės 19 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles