Naujausiame „Pagiežingojo aštuoneto“ anonse – įspūdingi vaizdiniai, saldūs dialogai ir žvaigždžių gausa

Naujausiame „Pagiežingojo aštuoneto“ anonse – įspūdingi vaizdiniai, saldūs dialogai ir žvaigždžių gausa

Ateinanti žiema taps tikru kino mylėtojų rojumi, nuo naujausios „Žvaigždžių karų“ dalies iki naujų legendinių režisierių filmų. Į pastarąją kategoriją patenka ir Quentinas Tarantino, kurio naujausio filmo „Pagiežingasis aštuonetas“ (angl. „Hateful Eight“) antrasis anonsas priverčia šio vesterno laukti dar labiau.

Filme bus pasakojama apie aštuonis nepažįstamuosius, stiprios pūgos metu atsiduriančios vienoje trobelėje kalnuose.

Kaip galima spręsti iš anonso, tai veikiausiai bus dar vienas į kino klasiką įeisiantis Q. Tarantino kūrinys. Ekspresyvūs veikėjai, įsimintini dialogai, greitas montažas ir įspūdingi vaizdiniai, nufilmuoti naudojant išskirtinę 70mm dydžio juostą, yra viskas, ko žmogus gali norėti iš Q. Tarantino filmo.

Juostoje ir vėl netrūks garsių aktorių. Rimtuose filmuose seniai vaidinę Kurtas Russellas ir Jennifer Jason Leigh, Q. Tarantino numylėtiniai Timas Rothas ir Samuelis L. Jacksonas, kino veteranas Bruce‘as Dernas, žvaigždžių statusą su šiuo filmu galintis užsitikrinti Waltonas Gogginsas ir dar daugybė aktorių, kurių nematome šiame anonse (tarp kurių yra ir Channingas Tatumas), užtikrins, kas filmas būtų tikrai įsimintinas.

„Pagiežingasis aštuonetas“ taip pat bus pirma galimybė per 40 metų išgirsti Ennio Morricone muziką vesterne. Kompozitorius yra sukūręs tokius žymius garso takelius kaip „Geras, blogas ir bjaurus“ (angl. „The Good, the Bad and the Ugly“), „Kartą laukiniuose vakaruose“ (angl. „Once Upon a Time in the West“) ir daugelį kitų.

„Pagiežingasis aštuonetas“ Lietuvos kino ekranus pasieks sausio mėnesį, o kai kurie amerikiečiai jį galės pamatyti jau per šias Kalėdas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles