Septintajame „Žvaigždžių karų“ epizode nebus Džar-Džaro

„Žvaigždžių karų“ gerbėjai visame pasaulyje tik sužinoję, kad bus kuriamos naujos serijos dalys, beveik dvejus metus praleido bespėliodami, kokius veikėjus išvysime šiuose naujuose filmuose. Žinoma, įdomiausia šiuo metu yra, ką pamatysime septintojoje dalyje „Žvaigdžių karai: Galia nubunda“ (angl. „Star Wars: Force Awakens“), kuri kino teatruose startuos jau gruodžio 18 d.. Tačiau per sekmadienį vykusią spaudos konferenciją, „Lucasfilm“ prezidentė Kathleen Kennedy ir režisierius J. J. Abramsas pateikė keletą konkrečių atsakymų apie tai, ko tikrai nepamatysime šiame tęsinyje.

„Šiame filme tikrai nebus Džar-Džaro“, – užtikrino K. Kennedy, taip paneigdama fanų teorijas apie labiausiai išjuoktą kompiuterine grafiką kurtą personažą iš priešistorės trilogijos. „Evokų irgi nebus, kadangi Harrisonas Fordas to primygtinai reikalavo“, pridėjo ji.

Savo ruožtu režisierius J. J. Abramsas tą patį patvirtino pats atsakinėdamas į spaudos konferencijoje dalyvių užduodamus klausimus. „Ne, šiame filme nebus evokų, bet daug jų galima pamatyti „Džedajaus sugrįžime“, – juokavo jis. J. J. Abramsas taip pat užtikrino, kad „Galia nubunda“ neturės jokios po pabaigos einančiuose titruose paslėptos papildomos scenos. „Visos scenos yra pačiame filme“, – patikino režisierius.
Tačiau, pasak aktoriaus Johno Boyegos, „Galia nubunda“ užmins keletą paslapčių, kurios bus atskleistos vėliau – VIII-ame arba IX-ame epizoduose, kadangi net jis pats nežino visos tiesos apie savo personažo priešistorę.

K. Kennedy ir „Galia nubunda“ scenarijaus bendraautorius Lawrence‘as Kasdanas taip pat atskleidė šį tą, kas iki pat spaudos konferencijos nebuvo viešinama: „Nuo pat pradžių mes labai gerbiame šių filmų fanus, nes būtent jie yra tie, į kuriuos mes koncentruojame visą savo dėmesį. Tą darome todėl, kad užtikrintume, jog kiekvienas, atėjęs pažiūrėti filmo, būtų kuo nors nustebintas. Tačiau šiais laikais, kai einame žiūrėti filmo, yra labai nedaug kas mus dar begali nustebinti – viskas atskleidžiama filmų anonsuose, o galiausiai, sužinoma iš išankstinių peržiūrų internete. Tačiau šiuo atveju mes pasistengėme išsaugoti visas paslaptis“, – kalbėjo K. Kennedy.

L. Kasdanas pridėjo, kad tuomet, kai jis kartu su J. J. Abramsu sėdo rašyti scenarijaus, jie nejautė baimės: „Mes tik jaudinomės, kad išpildytume žiūrovų lūkesčius, kad jie būtų patenkinti tuo, ką mes kuriame“.

Iki šiol pasirodė daugybė teorijų ir spekuliacijų apie galimus tęsinio trilogijos siužeto vingius, bandant nuspėti galimus įvykius ir personažus pagal „Žvaigždžių karų“ knygas ir kitą susijusią medžiagą. „Nenorėjome, kad fanai žinotų, kas jų laukia, ir siekėme, kad ta akimirka, kuri išmuš jau ateinančią savaitę, būtų kaip įmanoma šviežesnė kuo daugiau žmonių, kurie tuo domisi“, – kalbėjo L. Kasdanas, pažymėdamas, kad jie vengė remtis jau išleistomis „Žvaigždžių karų“ knygomis ir kitomis istorijomis, norėdami, kad „Galia nubunda“ būtų tarsi natūralus „Džedajaus sugrįžimo“ tęsinys.

„Mes viską supratome ir išlaikėme pagarbą „Žvaigždžių karų“ kanonams, tačiau tuo pačiu mes norėjome sukurti istoriją, kuri mus domintų ir žavėtų, ir nenorėjome kokių nors taisyklių bei parametrų. Tarėme sau: „Su šia istorija galime daryti viską, kas tik šauna į galvą – kas būtų smagiausia šiame puslapyje? O kitame? O dar kitame?“, ir tai buvo pagrindinis mūsų principas, tapęs svarbesniu nei bet kokie kanonai kada anksčiau“, – pasakojo L. Kasdanas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles