Q. Tarantino atskleidė daugiau detalių apie naują filmą „Kartą Holivude“

Q. Tarantino atskleidė daugiau detalių apie naują filmą „Kartą Holivude“

Aktorius Leonardo DiCaprio ir režisierius Quentinas Tarantino nustebino pirmadienį Las Vegase vykusio „CinemaCon“ susitikimo svečius, atskleisdami filmo „Kartą Holivude“ (angl. „Once Upon A Time in Hollywood“) detales.

Q. Tarantino teigė, kad filmo veiksmas vyks 1969 m. Holivude ir bus filmuojamas Los Andžele šią vasarą. „Veiksmas plėtosis laikotarpiu, kada vyko jaunimo pasipriešinimo sistemai pakilimas, hipių revoliucijos ir prasidėjo naujojo Holivudo suklestėjimo metai,“ – teigė filmo autorius. Per šią vasarą režisierius ir jo komanda planuoja pamažu, gatvė po gatvės, kvartalas po kvartalo, pakeisti Los Andželą į psichodelinį laikotarpį primenantį Holivudą, koks jis buvo 1969 m. Pasak režisieriaus, šis filmas savo laikmečiu labiausiai panašus bus į 1994 m. jo meistrišką filmą „Bulvarinis skaitalas“ (angl. „Pulp Fiction“).

Filmas „Kartą Holivude“ bus pirmasis, kuris suvienys du talentingus aktorius Bradą Pittą ir Leonardą DiCaprio bendrai juostai, kurioje jie atliks pagrindinius vaidmenis. Pasak režisieriaus Q. Tarantino: „Tai pats įdomiausias ir dinamiškiausias duetas, nuo Roberto Redfordo ir Paulo Newmano vaidybinio dueto laikų.“ Aktorius L. DiCaprio džiaugiasi galimybe viename filme vaidinti kartu su B. Pitu ir pasirinktu filmo laikmečiu, nukeliančiu į pašėlusius laikus. „Aš didelis tokio tipo, kaip „Dainuojantys lietuje“ (angl. „Singing in the Rain“)  ir filmų apie Holivudą fanas. Jau perskaičiau filmo scenarijų ir tai yra vienas geriausių scenarijų, kokius jis yra parašęs, o tai jau daug pasako, nes jis yra filmų meistras,“ – pirmadienį apie filmą „Kartą Holivude“ kalbėjo aktorius L. DiCaprio. Tai jau antrasis režisieriaus Q. Tarantino filmas, kuriame vaidina L. DiCaprio. Prieš tai jis vaidino niekšišką vergų savininką Kalviną Kendį 2012 m. filme „Ištrūkęs Džango“ (angl. „Django Unchained“).

Filmas „Kartą Holivude“ kino teatruose turėtų pasirodyti 2019 m. rugpjūčio 9 d. Būtent tą dieną minimos penkiasdešimtosios aktorės Sharon Tate nužudymo metinės, kai ji, būdama nėščia 9-tą mėnesį, buvo nužudyta Charles Mansono sektos narių.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles