„Sostų karų“ žvaigždė įkūnijo žinomiausią akląjį operos solistą Andrea Bocelli

Pasaulio operos gerbėjų širdis jau ne vieną dešimtmetį virpinantis Andrea Bocelli yra žinomas ne tik šiame žanre. Ne kartą ir Lietuvoje koncertus rengęs operos solistas iš Italijos tikrai gali pasigirti išskirtiniais pasiekimais, jausmų stygomis grojančiu balsu ir nepaprasta gyvenimo istorija. Galiausiai ir Lietuvos kino teatrus pasieks biografinis filmas apie šį akląjį pasaulinį atlikėją, kurį filme įkūnijo „Sostų karuose“ (angl. „Game of Thrones“) sužibėjęs aktorius Toby Sebastian.

Jaunasis aktorius savo karjerą smarkiai išjudino pasaulinio populiarumo sulaukusiame seriale „Sostų karai“, o dabar atlieka pagrindinį vaidmenį biografinėje dramoje „Tylos muzika“ (angl. „Music of Silence“). Pats filmas yra paremtas to paties pavadinimo Andrea Bocelli memuarais. Tai daininko gyvenimo istorija nuo pat gimimo ir pirmojo stambaus lūžio jo karjeroje – lipimo ant scenos su 1992 m. karjeros aukštumoje buvusiu atlikėju Zuccero.

Jaunasis Toby Sebastian pasaulį išvydo kaip tik tais metais, kai Andrea Bocelli galiausiai pasiekė savo ilgai siekto tikslo, tad jis net neįsivaizduoja pasaulio be šios garsenybės. Aktorius teigia, kad įkūnyti šį žmogų jam buvo didelė privilegija. „Buvo be galo neramu, nes filmą vertino visa šeima, visas pasaulis. Niekada nemaniau, kad karjeroje galėsiu įkūnyti tokį gerai žinomą asmenį“, – duodamas interviu žurnalui „Forbes“ teigė aktorius.

Pasak T. Sebastian, jis vyko į Toskaną ir praleido šiek tiek laiko su pačiu atlikėju, kad geriau suprastų, kaip turėtų perteikti savo veikėją. „Su Andrea ir jo šeima Toskanoje praleidau 5 dienas. Preišingai nei maniau, jis buvo be galo malonus ir šiltas žmogus, turi be galo gerą humoro jausmą. Mes penkias dienas gėrėme vyną ir valgėme makaronus, nuolat juokėmės. Būdamas pas jį jaučiausi it namuose. Jaudinausi, kad galiu netinkamai jį pavaizduoti. Stebėjau jį dainuojantį, vaikštantį. Viską filmavau. Ir taip daug geriau suvokiau, ką turiu daryti filmavimo aikštelėje“, – įspūdžiais dalijosi T. Sebastian. Jis teigė, kad be galo nerimavo, ką apie galutinį variantą pasakys pats A. Bocelli.

„Socialinėje medijoje jis rašė, kad mano pasirodymas jį pribloškė, kaip gerai perteikiau jo emocijas, kalbėseną. Net jo šeima negalėjo patikėti, koks aš į jį panašus. Aš be galo džiaugiausi, nieko svarbiau būti ir negali“.

„Tylos muzika“ pasakos jausmingą istoriją apie Amosą Bardį (Andrea Bocelli atitikmuo pagal operos solisto memuarus), jo gyvenimą nuo gimimo, apakimą ir gyvenimo meilės atradimą. Svarbiausia, filme bus pasakojama apie jauno berniuko svajonę tapti operos solistu, kurios jis siekė visą gyvenimą, nepaisant visų kliūčių, įskaitant ir neregystės. Pagrindinius vaidmenis filme atliks Toby Sebastian, Antonio Banderas, Jordi Molla, filme girdėsime paties Andrea Bocelli atliekamus kūrinius. „Tylos muzika“ kino teatrus pasieks gegužės 4 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles