Pasirodė filmo „Venomas“ anonsas: pamatykite, kaip atrodys Tomo Hardy veikėjas

Kalbos apie Venomo filmą netyla nuo tada, kai jis (šiek tiek kreivai) įžengė į didžiuosius ekranus 2007-ųjų filme „Žmogus Voras 3“. Kitais metais „Sony Pictures“, kuriai priklauso dalis „Marvel“ herojų teisių, paskelbė apie Venomo filmo užuomazgas, tačiau ilgam nusėdo taip vadinamame „development hell“ – stadijoje, kurioje filmo niekaip nepavyksta pradėti dėl įvairiausių priežasčių.

Nepasisekus „Nepaprastajam Žmogui Vorui“ ir „Sony Pictures“ pagaliau atsisukus į „Marvel“ dėl „bendradarbiavimo“, Venomo ateitis vėl tapo neaiški iki 2016-ųjų, kai buvo paskelbta, kad filmas pasirodys 2018-aisiais ir nebus susijęs su „Marvel“ visata.

Gan greitai po šio pareiškimo pasirodė pirmieji gandai apie pagrindinio vaidmens aktorių, kuriuo, daugelio nuostabai, tapo filmų mėgėjų numylėtinis Tomas Hardy. Greitai pasipylė kalbos apie tai, jog tai bus dar vienas filmas, kuriame aktoriaus nepavyks atpažinti (turbūt retrospektyvoje T. Hardy statysime į vieną lentyną su Warwicku Davisu ir Gariu Oldmanu).

Prieš porą mėnesių pasirodė pirmasis filmo anonsas, daugelio kritikuotas dėl klipe nepasirodžiusio paties Venomo. Šiandien situacija pradėjo taisytis, nes po vakar nakties nutekėjusio pirmojo video, kuriame galime pamatyti Tomą Hardy kaip Venomą, pasirodė pirmasis anonsas su filmo anti-herojumi.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles