Adamas Driveris suvaidins filme „Žmogus, kuris nužudė Don Kichotą“

Adamas Driveris suvaidins filme „Žmogus, kuris nužudė Don Kichotą“

Nelaimingas režisieriaus Terry Gilliamo projektas „Žmogus, kuris nužudė Don Kichotą“ (angl. „The Man Who Killed Don Quixote“) ir vėl duoda apie save žinoti. Pasak portalo „Indiewire“, projektas ne tik pajudėjo iš mirties taško, bet dar ir susirado pagrindinio vaidmens atlikėją.

Teigiama, kad pagrindinį vaidmenį T. Gilliamo filme vietoje Johnny Deppo atliks iš filmo „Žvaigždžių karai: galia nubunda“ (angl. „Star Wars: The Force Awakens“) žinomas aktorius Adamas Driveris.

Filmo siužetas suksis aplink perspektyvų ir nepriklausomą režisierių Tobį, kuris baigia savo būsimo projekto reklaminės kampanijos filmavimą Ispanijoje. Vyrą aplanko vietinė gyventoja, kuri atneša jam kopiją jo studentiško darbo, nufilmuoto viename iš Ispanijos kaimų. Nuvažiavęs į vietą jaunas režisierius supranta, kad jo darbas turėjo katastrofišką poveikį šiam tyliam miesteliui ir jo gyventojams. Mergina, kuri nusifilmavo jo filme, tapo prostitute, o aktorius, atlikęs Don Kichoto vaidmenį, išprotėjo įsivaizduodamas, jog iš tiesų yra riteris, kovojantis su vėjo malūnais.

Filmavimas turi startuoti jau šių metų rudenį, o juostos premjera planuojama 2017 m. rudenį. Šis projektas režisieriaus planuose yra jau virš penkiolikos metų, tačiau kas kart jam kažkas nutikdavo ir filmavimas buvo sustabdomas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles