Prie „Kikboksininko“ komandos prisijungia Gina Carano

Prie „Kikboksininko“ komandos prisijungia Gina Carano

Praėjusią savaitę pranešėme, kad pasirodys nauja filmo „Kikboskininkas“ (angl. „Kickboxer“) versija, kurioje taip pat vaidins legendinis Holivudo aktorius Jeanas-Claude‘as Van Damme‘as. Dabar paaiškėjo, kas dar prisijungs prie šios komandos. Į aktorių gretas stoja Gina Carano, kuri ne tik geba vaidinti, bet ir labai įtikinamai kovoti. „Kikboksininko“ perdirbinyje G. Carano suvaidins kovų rengėją.

„Bus malonu stebėti Giną, įkūnysiančią suktą ir pavojingą viliokę, tikrą grobuonį šiose tankiose ir pavojingose kovų džiunglėse“, – teigė studijos „Radar Films“ atstovas Tedas Fieldas.

„Kikboksininkas“ pasakos apie Eriką ir Kurtą Slounus, kurie yra žinomos rytų kovos menus praktikuojančios šeimos palikuonys. Kurtas visuomet buvo vyresniojo brolio Eriko šešėlyje, mat jam trūksta įgūdžių, reikiamų čempionui. Vieną dieną Kurtas savo akimis pamato, kaip Muay Thai čempionas Tongas Po nužudo jo brolį, todėl prisiekia už jį atkeršyti. Jis treniruojasi pas savo brolio mokytoją Ksian Čau, o vėliau pasirengia Muay Thai kovai iki mirties.

Filme vaidmenis taip pat atliks Alainas Moussi, Dave‘as Bautista ir George‘as St. Pierre‘as. Filmą režisuos Johnas Stockwellas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles