M. Shannonas – favoritas suvaidinti pagrindinio veikėjo porininką „Deadpool“ tęsinyje

M. Shannonas – favoritas suvaidinti pagrindinio veikėjo porininką „Deadpool“ tęsinyje

„The Hollywood Reporter“ praneša, kad „Fox“ studija jau rado savo favoritą suvaidinti žymųjį „Deadpool“ porininką Cable antrojoje didelio pasisekimo sulaukusio filmo dalyje. Juo tapo Oskarui nominuotas aktorius Michaelas Shannonas.

Daugiau nei du dešimtmečius kine ir televizijoje pasirodantis aktorius svarbiausiam kino apdovanojimui buvo nominuotas du kartus – už romantinę dramą „Nerimo dienos“ (angl. „Revolutionary Road“) ir už praėjusių metų filmą „Naktiniai gyvuliai“ (angl. „Nocturnal Animals“). Tarp garsiausių jo vaidmenų – garsusis „DC Comics“ blogietis Zodas filme „Žmogus iš plieno“ (angl. „Man of Steel“) ir agentas Van Aldenas seriale „Sausas įstatymas“ (angl. „Boardwalk Empire“).

Nuo pirmosios „Deadpool“ dalies pasirodymo „Fox“ studija pradėjo ieškoti „Marvel“ komiksų herojų Cable galinčio suvaidinti aktoriaus. Kaip teigia „The Hollywood Reporter“, tarp kitų kandidatų vienu metu buvo pasirodę Kyle‘o Chandlerio ir Davido Harbouro vardai, tačiau šiuo metu įnirtingai bandoma sukirsti rankomis su M. Shannonu. Vienintelis tam sutrukdyti galintis elementas – įtemptas M. Shannono tvarkaraštis, kadangi aktorius jau yra sutikęs pasirodyti kitame šį pavasarį filmuojamame filme.

Pats veikėjas garsėja kaip priešingybė savo porininkui Deadpoolui. „The Hollywood Reporter“ jį apibūdina kaip vadovauti įpratusį ir nepaklusimo nekenčiantį veikėją, pasižymintį ypatingu žiaurumu, kas šiai franšizei išties tinka.

„Deadpool 2“ filmavimas turėtų prasidėti šią vasarą. Kol kas oficialios premjeros datos filmas dar neturi.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles