Oficialu: bus kuriama antroji filmo „Žudiko asmens sargybinis“ dalis

Oficialu: bus kuriama antroji filmo „Žudiko asmens sargybinis“ dalis

Pasiruoškite ekranuose išvysti dar daugiau veiksmo ir komedijos, kadangi tai jau oficialu: bus kuriama antroji filmo „Žudiko asmens sargybinis“ (angl. „The Hitman‘s Bodyguard“) dalis. Ši naujiena buvo atskleista šiomis dienomis vykstančiame Kanų kino festivalyje, Prancūzijoje.

Kol kas dar nėra atskleista daug detalių apie filmą, tačiau šios istorijos tęsinio plakatai atskleidė, kad antroji dalis vadinsis „Žudiko žmonos sargybinis“ (angl. „The Hitman’s Wife’s Bodyguard“). Dabar jau galime būti visiškai tikri, kad dar kartą galėsime juoktis ir stebėti kvapą gniaužiančius veiksmo epizodus antrojoje filmo dalyje, kadangi paskelbimas apie tęsinį tokiame renginyje kaip Kanų kino festivalis, jau įrodo, kad kino studija tikrai nesėdi sudėję rankų. Taip pat tikimasi, kad tiek Samuelis L. Jacksonas, tiek Ryanas Reynoldsas, antrojoje dalyje vėl įkūnys mums jau pažįstamus personažus – Maiklą Bryce‘ą ir Darių Kincaid‘ą. Bent jau kol kas, dar nėra paskelbta data, kada galėsime išvysti šį filmą, bet atrodo, kad kino kampanija „Lionsgate“ neketina ilgai delsti. Taip pat tikimasi, kad po pirmosios dalies pasisekimo, režisierius Patrickas Hughesas režisuos ir šios istorijos tęsinį, o scenarijų kurs taip pat pirmosios dalies autorius – Tomas O‘Conneris.

Kol dar nėra atskleistų filmo „Žudiko žmonos sargybinis“ siužeto detalių, pats tęsinio pavadinimas mums duoda jau šiokių tokių minčių, ko būtų galima tikėtis antrojoje dalyje. Jeigu manysime, kad aktorė Salma Hayek pakartos savo vaidmenį kaip Samuelio L. Jacksono personažo žmona, atrodytų, kad Ryanas Reynoldsas atsidurs situacijoje, kurioje turės apsaugoti ją nuo mums dar neatskleistos grėsmės. Pirmoje šio filmo dalyje Reynoldsas saugojo Jacksono personažą nuo gresiančios mirties, kurios jam siekė Gario Oldmano įkūnytas blogiukas.

Išlieka neaišku, kada galėsime pamatyti antrąją dalį, tačiau jeigu scenarijus atsiras pakankamai greitai, vadinasi, liks laukti ne tiek ir daug. Aktorius R. Reynoldsas šiuo metu turi kelis kitus projektus, ties kuriais dirba, tačiau labiausiai „spaudžiantys“ šiuo metu yra „Detektyvas Pikachu“ (angl. „Detective Pikachu“) ir „Krudžiai 2“ (angl. „The Croods 2“), kuriuose R. Reynoldsas daugiausiai darbuojasi kaip garso aktorius. Taip pat galima nuspėti, kad aktorius Samuelis L. Jacksonas taip pat ras laiko istorijos tęsiniui, kai tik baigs filmuotis filmo „Šaftas“ (angl. „Shaft“) tęsinyje ir filme „Kapitonė Nuostabioji“ (angl. „Captain Marvel“). Todėl visiškai įmanoma tikėtis, kad filmą „Žudiko žmonos sargybinis“ kinuose galėsime išvysti jau 2019 m. pabaigoje arba 2020 m. pradžioje.

Nors filmas „Žudiko asmens sargybinis“ ir nebuvo labai puikiai įvertintas filmų kritikų, tačiau labai sėkmingai filmą įvertino kino mėgėjai. Su pradiniu 30 mln. dolerių biudžetu, pernai šis filmas uždirbo daugiau nei 176 mln. dolerių

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles