Johnas Krasinskis atskleidė, kaip galėtų atrodyti „Tylos zonos“ tęsinys

Johnas Krasinskis atskleidė, kaip galėtų atrodyti „Tylos zonos“ tęsinys

Pernai pasirodžiusi Johno Krasinskio režisuota „Tylos zona“ (angl. „A Quiet Place“) iškart tapo siaubo ir trilerių fanų bei kritikų favoritu, uždirbusiu daugiau nei trečdalį milijono JAV dolerių prie maždaug 20 mln. dolerių biudžeto. Nenuostabu, kad studija „Paramount Pictures“ greit paskelbė apie tęsinį, kurį taip pat rašys J. Krasinskis, nors režisieriaus kėdę šį kartą užleis kažkam kitam.

Mačiusiems pirmąjį filmą turbūt aišku, jog, DĖMESIO! ATSKLEIDŽIAMOS FILMO DETALĖS! visų tų pačių veikėjų tęsinyje negalėtume išvysti. Vienintelis būdas tai padaryti būtų priešistorė, tačiau aktorės Emily Blunt tokia mintis nežavi: „Iš dalies būtų įdomu pamatyti šiuos žmones dar prieš tragediją, tačiau nesu tuo tikra, nes mes judame tolyn. Žiūrovai išties investavo daug jausmų į šią šeimą, tačiau dabar viskas Johno rankose“.

Pats J. Krasinskis mano, kad judėjimas prie unikalios istorijos yra teisingesnis žingsnis: „Turėjau šiokią tokią idėją ir tai yra pasaulis, kuriame gali žaisti, o ne tik veikėjai, kuriuos pakeiti. Tai pasaulis, kuris yra kitoks, kuris sukuria unikalią patirtį. Tai nėra taip, kaip „Svetimas“ (angl. „Alien“) ar „Nasrai“ (angl. „Jaws“), kuriuose esi priverstas kartoti pagrindinį blogiuką – mes turime taisyklių rinkinį ir aplinkybes, pagal kurias veikia pasaulis – jį gali parodyti įvairiais aspektais“.

Kaip ir anksčiau, J. Krasinskis mano, kad įdomiausia būtų parodyti kitus žmones, kurie gyvena tuo pačiu metu, kaip ir Abotų šeima. „Kaip tie žmonės išgyveno? Kaip išgyveno tas senolis? Ekstremaliose sąlygose, kuriose gyvena filmo veikėjai, apie tai nėra laiko pagalvoti. Manau, kad būtų įdomu pamatyti, kas tuo pačiu metu vyksta kitur“ – apie antrojo filmo planus pasakoja aktorius ir režisierius.

Jei filmo kūrėjai pasirinktų eiti šiuo keliu, yra šansas, jog tęsinyje galėtume išvysti Abotų šeimos šmėžtelėjimą, tačiau to teks palūkėti – „Tylos zona 2“ suplanuota tik 2020-ųjų pavasariui.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles