Michelle MacLaren pasitraukia iš „Nuostabiosios moters“ režisierės pareigų

Michelle MacLaren pasitraukia iš „Nuostabiosios moters“ režisierės pareigų

Po truputį besiformuojanti „DC Comics“ kino visata pirmadienį patyrė ženklų smūgį. Kaip oficialiai pranešė studija „Warner Bros.“, Michelle MacLaren pasitraukė iš „Nuostabiosios moters“ (angl. „Wonder Woman“) režisierės pareigų.

Oficialiame pranešime teigiama, kad režisierės ir studijos keliai išsiskyrė dėl „kūrybinių skirtumų“, nors tikroji šios situacijos priežastis yra nenurodoma.

Kai praėjusių metų lapkritį buvo paskelbta apie M. Maclaren įsitraukimą į šį projektą, kino pasaulis buvo sužavėtas tokio „Warner Bros.“ sprendimo. Režisierė būtų tapusi pirmąja moterimi, režisuojančia vieną iš didžiųjų filmų apie superherojus. Nors M. MacLaren dar nebuvo turėjusi patirties kino pasaulyje, ji yra režisavusi įsimintinas serialų „Sostų žaidimas“ (angl. „Game of Thrones“), „Bręstantis blogis“ (angl. „Breaking Bad“) ar „Vaikščiojantys numirėliai“ (angl. „The Walking Dead“) serijas.

Po šių įvykių kino ekspertai pradėjo pusiau rimtai kalbėti apie tai, kad viena didžiausių „Marvel“ pergalių prieš pagrindinius savo konkurentus didžiajame ekrane būtų sugebėjimas privilioti M. Maclaren režisuoti jų filmą „Kapitonė Nuostabioji“ (angl. „Captain Marvel“), nors visa tai kol kas yra juokų lygyje.

Kalbant apie „Nuostabiąją moterį“, kol kas neaišku, ar ši situacija kaip nors paveiks kūrybinius filmo planus. Juostos scenaristu vis dar dirba Jasonas Fuchsas, o pagrindinę veikėją vaidinsianti Gal Gadot iš šio filmo tikrai nepasitrauks.

M. MacLaren pasitraukimas kartu primena ir tai, su kokiomis problemomis jau ne pirmą kartą susiduria „DC Comics“, siekdami ekranizuoti vieną populiariausių savo herojų. Bandymų buvo ne vienas, sėkmingiausias jų – nuo 1975 metų keturis sezonus rodytas serialas „Nuostabioji moteris“, kuriame pagrindinį vaidmenį atliko aktorė Lynda Carter.

Visgi vėliau daugelis šios herojės pasirodymų vaidybiniuose filmuose ar serialuose buvo tik epizodiniai, o bandymai ją perkelti į ekranus buvo katastrofiški. 2005-aisiais Jossas Whedonas gavo tris milijonus dolerių parašyti „Nuostabiosios moters“ scenarijų, tačiau studijai jo darbas nepatiko. 2011 metais NBC televizija planavo kurti to paties pavadinimo serialą su Adrianne Palicki priešakyje ir netgi nufilmavo pirmąją jo seriją, tačiau rezultatas vėlgi netenkino niekieno lūkesčių.

Nuostabioji moteris didžiuosiuose ekranuose rimtoje rolėje pagaliau pasirodys kitų metų filme „Betmenas prieš Supermeną: teisingumo aušra“ (angl. „Batman v Superman: Dawn of Justice“), o „Nuostabiosios moters“ filmas kino teatrus pasieks 2017 metų birželio 23 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles