Broliai Russo ir Chaningas Tatumas kurs vyriškąją „Vaiduoklių medžiotojų“ versiją

Broliai Russo ir Chaningas Tatumas kurs vyriškąją „Vaiduoklių medžiotojų“ versiją

Vis labiau populiarėjantis Holivudo studijų noras kurti franšizes iš to nereikalaujančių filmų šį kartą palietė ir „Vaiduoklių medžiotojus“ (angl. „Ghosbusters“). Kaip praneša portalas „Deadline“, „Sony“ studija siekia sukurti naują „Vaiduoklių medžiotojų“ pasaulį.

Naujieji filmai, kaip spėjama, tik iš dalies bus susiję su 1984-ųjų metų originalu ir jo tęsiniu. Pirmasis jų, kaip buvo pranešta prieš kurį laiką, bus „Vaiduoklių medžiotojų“ perdirbinys su išskirtinai moteriška komanda, o patį filmą režisuos Paulas Feigas. Dabar pranešama, kad „Sony“ nusprendė kurti į vyrus besikoncentruojantį filmą.

Kol kas neaišku, kokia bus jo forma, tačiau su pačiu projektu susijusios pavardės tikrai palieka įspūdį. Pasak „Deadline“, viską eilinį kartą organizuos originaliojo filmo kūrėjai Ivanas Reitmanas ir Danas Aykroydas. Filmą prodiusuoti ir netgi režisuoti yra kviečiami broliai Anthony ir Joe Russo, neseniai pasirašę nemenką sutartį su „Sony“ studija. Jų dalyvavimu šiame projekte, tiesa, yra stipriai abejojama, kadangi broliai yra stipriai susiję su „Marvel“ filmais – jie režisuos kitais metais pasirodysiančią juostą „Kapitonas Amerika. Pilietinis karas“ (angl. „Captain America: Civil War“) ir yra pagrindiniai pretendentai kurti paskutinius du „Keršytojų“ (angl. „The Avengers“) filmus, pasirodysiančius 2018 ir 2019 metais. Patį naujųjų „Vaiduoklių medžiotojų“ scenarijų rašytų Drew Pearce‘as, parašęs „Geležinį žmogų 3“ (angl. „Iron Man 3“) ir „Misiją neįmanoma 5“ (angl. „Mission Impossible 5“).

Ir tai dar ne viskas. Su naujuoju filmu yra stipriai siejamas Chaningas Tatumas, pastaruoju metu garsėjantis savo pasirodymais ir komedijose, ir rimtose dramose. Jis ne tik prodiusuos, bet ir turėtų atlikti pagrindinį vaidmenį šioje juostoje. Negana to, yra gandų, kad artimas C. Tatumo draugas Chrisas Prattas taip pat vaidins naujajame filme.

Nors franšizę prižiūrintis I. Reitmanas patvirtino daugelį šių gandų, kai kurias žinias vertėtų priimti atsargiai. Mažai tikėtina, kad „Sony“ ryšis kurti grynai iš vyrų susidedančią „Vaiduoklių medžiotojų“ komandą, kadangi dėl to studija gali susilaukti itin daug kritikos. Aktyvus Russo brolių įsitraukimas į patį projektą irgi yra abejotinas.

Tačiau „Sony“ planai tikrai rimti. Studija šiuo metu planuoja kurti net keturis „Vaiduoklių medžiotojų“ filmus: oficialiai patvirtintą filmą su moteriškąja komanda, C. Tatumo projektą, abi šias komandas sujungsiantį filmą bei juostą, rodančią „Vaiduoklių medžiotojų“ komandų atsiradimo priešistorę.

Moteriškasis „Vaiduoklių medžiotojų“ variantas kino teatruose pasirodys 2016 metų liepos 22 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles