Paskelbta, kada sugrįš aštuntasis „Begėdžio“ sezonas

Aštuntam sezonui atnaujintas „Begėdis“ (angl. „Shameless“) yra itin pamėgtas serialas ne tik Amerikoje, bet ir visame pasaulyje. „Showtime“ teigia, kad naujasis dvylikos epizodų sezonas sugrįš Lapkričio 5-ąją.

Aštuntasis „Begėdžio“ sezonas Gallagherių šeimynai turėtų būti itin permainingas (kas jau nebeturėtų stebinti) – Frankas galiausiai nusprendžia būti uoliu visuomenės puoselėtoju, tuo tarpu Fiona suvokia, kad raškydama savo darbo vaisius kitiems gali užvirti košės. Ir čia tik maža dalis, kuo serialas žada stebinti žiūrovus artėjančiame sezone.

Dar praėjusiais metais Emmy Rossum teigė, nekantraujanti prisijungti prie filmavimo proceso: „Vaidinti Fioną Gallagher yra vienas didžiausių malonumų mano gyvenime. Esu labai laiminga, kad galėsiu tai tęsti su savo BEGĖDIŠKA šeima!“. Ir visgi, teigiama, kad būtent ji galėjo pasitraukti iš „Begėdžio“ aktorių kolektyvo. Emmy Rossum ilgai derėjosi dėl didesnės algos, kol galiausiai pasiekė, kad jos atlyginimas būtų lygus su pagrindinės serialo žvaigždės, Franką įkūnijančio Williamo H. Macy‘io atlygiu. Savo reikalavimus aktorė grindė tuo, kad paskutiniu metu jos veikėja pasidarė svarbesnė bendram serialo siužetui ir turėjo daugiau eterio laiko už Williamą H. Macy‘į. Vis tik pastarasis yra įvertintas „Emmy“ ir „Auksinio gaublio“ nominacijomis bei laimėjęs SAG apdovanojimą.

Paskutinis septintas „Begėdžio“ sezonas buvo labai mylimas tiek žiūrovų, tiek kritikų. Tai geriausiai vertinamas kanalo „Showtime“ serialas tarp 18-49 metų suaugusiųjų auditorijos ir antras pagal žiūrimumą po „Tėvynės“ (angl. „Homeland“).

Taip pat aktoriai patys pristatė sezono premjerą:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles