Ryanas Reynoldsas pristatė antros „Deadpool“ dalies personažą – Cable (Foto)

Ryanas Reynoldsas pristatė antros „Deadpool“ dalies personažą – Cable (Foto)

Antroji „Deadpool“ filmo dalis buvo pradėta filmuoti šių metų birželio mėnesį, o kino studija jau spėjo pasidalinti pirmaisiais kadrais pristatant sugrįžtanti herojų. Taip pat pagaliau buvo pristatyta ir seksualioji Domino, kurią įkūnys Zazie Beetz, tačiau didžiausia intriga jau kurį laiką buvo ties Cable personažu. Ryanas Reynoldsas neištvėrė ir galiausiai pats pristatė Josho Brolino personažą.

Vakar vakare pagrindinis juostos aktorius – Ryanas Reynoldsas – savo Twitter paskyroje pagaliau pristatė intriguojančiai atrodantį Cable’ą, su randu ties dešinia akim bei švytinčia kairiąja. Visumoje, pats personažas atrodo tikrai įdomiai ir yra itin panašus į tą, kurį yra įpratę matyti komiksų gerbėjai. Bent jau žiūrint iš veido.

Pats Joshas Brolinas gerbėjus dėl Cable’o išvaizdos erzino jau kelis mėnesius vis demonstruodamas buvimą sporto salėje ir itin griežtą dietos programą. Tiek J. Brolinas, tiek R. Reynoldsas prieš kurį laiką žurnalui „Men’s Health“ netgi pristatė savo šiuolaikinę rutiną, kuri ir atrodė lygiai taip pat, kaip aktorių socialinės paskyros – sportas ir griežta mityba. Aktoriai nevengė ir savo socialinėse paskyrose pašiepti vienas kito, tačiau galiausiai pats R. Reynoldsas prisipažino neabejojantis J. Brolino pasirinkimu: „Jis tikrai bus epinis Cable’as“.

„Deadpool 2“ pasirodys 2018 metų birželio 1, o juostą režisuos „John Wick“ kūrėjas Davidas Leitchas. Pagrindinė pirmojo filmo, visame pasaulyje uždirbusio daugiau nei 780 mln. dolerių, kūrybinė grupė – aktorius R. Reynoldsas ir scenaristai Rhettas Reese‘as bei Paulas Wernickas – sugrįš ir į antrąją dalį.

Papildyta: netrukus buvo pristatytas ir pilnesnis vizualinis Cable’o personažas, o šį galite pamatyti foto galerijoje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles