Paskelbtas pirmasis „Fantastinių gyvūnų: Dumbldoro paslapčių“ anonsas

Į magiško pasaulio gerbėjų kiemą atėjo šventė. O tiksliau – šventės anonsas, nes kino studija „Warner Bros.“ paviešino pirmąjį „Fantastinių gyvūnų: Dumbldoro paslapčių“ (angl. Fantastic Beasts 3: Secrets of Dumbledore) anonsą. Jau trečioji šios serijos dalis dar net neprasidėjus filmavimams buvo sudrebinta skandalais, o filmo premjera buvo perkelta ir dėl aktorių kaitos ir dėl vykstančios pandemijos. Tačiau galiausiai išvystame pirmus kadrus iš būsimo filmo.

Pirmajame anonse išvystame labai daug dominančių dalykų. Tai ir žiobarą, gaunantį magišką lazdelę, daug tamsesnę siužeto liniją, nors akivaizdu, kad humoras irgi nepametamas. Ypatingai tai, kas susiję su Niutu ir fantastiniais gyvūnais. Taip pat, pasirodo daug naujų ir senų veikėjų. Kad ir – Albo Dumbldoro brolis. Taip pat ir Niuto brolis gauna daugiau ekrano laiko. Bent jau galima susidaryti tokį įspūdį. Ir, tiesą sakant, pirmasis anonsas suteikia labai daug vilčių, jog filmas bus pranašesnis už pirmąsias dalis, o pamatysime be galo daug magijos ir fantastiškų nuotykių.

Filme pagrindinius vaidmenis atliks Johnny Deppą Gelerto Grindelvaldo vaidmenyje pakeitęs Madsas Mikkelsenas, Albą Dumbldorą vaidinantis Jude’as Law, taip pat jau žinomais franšizės veidais tapę Eddie’is Redmayne’as, Katherine Waterstone, Alison Sudol, Ezra Milleris, Danas Fogleris, Callumas Turneris ir dar daug kitų aktorių.

Filmo premjera numatoma 2022 balandžio 15 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles