„Prometėjaus“ aktorė sugrįš ir į tęsinį

„Prometėjaus“ aktorė sugrįš ir į tęsinį

Noomi Rapace galiausiai sugrįš į filmą „Svetimas: pažadas“ (angl. „Alien: Covenant“).

Jeigu tikėsime „Deadline“ pranešimu, aktorė šiuo metu yra Australijoje, kurioje filmuojamas „Prometėjo“ (angl. „Prometheus“) tęsinys. Nors anksčiau buvo pranešta, kad jame N. Rapace nepasirodys, dabar panašu, kad aktorė filme atliks bent epizodinį vaidmenį. Spėjama, kad ji filmuosis vos vieną savaitę, kas tokio didelio masto filmui yra nepakankamas laikotarpis reikšmingam ar daug laiko užimančiam vaidmeniui.

Primename, kad po 2012 m. filmo „Prometėjas“, kuriame buvo pasakojama garsiosios Ridley Scotto „Svetimo“ franšizės priešistorė, N. Rapace veikėja buvo viena iš nedaugelio pavojingosios misijos dalyvių, kuri liko gyva. Visgi ilgainiui buvo teigiama, kad aktorė dėl nežinomų priežasčių į filmą nesugrįš.

„Svetimas: pažadas“, nepaisant kitokio pavadinimo, bus tiesioginis „Prometėjo“, visame pasaulyje uždirbusio 400 mln. dolerių, tęsinys. Į filmą sugrįš pirmojoje dalyje pasižymėjęs Michaelas Fassbenderis. Prie jo prisijungs tokie aktoriai kaip kartu su M. Fassbenderiu filme „Steve Jobs“ vaidinusi Katherine Waterston, komedijos pasaulyje geriausiai pažįstamas Danny McBride‘as bei Quentino Tarantino filme „Pagiežingas aštuonetas“ (angl. „The Hateful Eight“) pasirodęs Demianas Bichiras.

Tęsinį taip pat režisuos R. Scottas.

Filmas kino teatruose pasirodys 2017 m. rugpjūčio 4 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles