Kristen Wiig vaidins pagrindinę blogiukę filme „Nuostabioji moteris 2“

Kristen Wiig vaidins pagrindinę blogiukę filme „Nuostabioji moteris 2“

„Nuostabioji moteris“ (angl. „Wonder Woman“) pasirodė kinuose 2017 metais ir susilaukė didelio pasisekimo tiek kritikos, tiek finansine prasme. Netrukus po filmo išleidimo „DC“ ir „Warner Bros.“ paskelbė, kad juosta turės tęsinį, į kurį sugrįš  Nuostabiosios moters vaidmenį pirmojoje dalyje atlikusi Gal Gadot. Į projektą taip pat sugrįš jo režisierė Patty Jenkins, tačiau studija pasamdė naują scenaristą, Dave’ą Callaham’ą, vietoje pirmam filmui rašiusio Allan’o Heinberg’o.

Prie dabartinės komandos dar prisijungs ir „Vaiduoklių medžiotojų“ (angl. „Ghostbusters“) žvaigždė Kristen Wiig, kuri atliks Cheetah (Gepardės) vaidmenį. Cheetah yra pagrindinė Nuostabiosios moters priešininkė komiksuose nuo jos sukūrimo 1940-aisiais. Vaidmuo prieš tai buvo pasiūlytas Emmai Stone, tačiau ji atsisakė dėl „Disney“ „Kruelos“ (angl. „Cruella“) projekto, kuris bus filmuojamas tuo pačiu metu kaip ir antroji „Nuostabiosios moters“ dalis.

Kol kas žinomos tik dvi pagrindinės aktorės, kurios vaidins naujame filme, tačiau sklinda gandai, kad į projektą sugrįš Chris’as Pine’as, Saïd’as Taghmaoui ir Ewen’as Bremner’is, kurie vaidino pirmojoje dalyje. „Nuostabioji moteris 2“ filmavimas prasideda šių metų gegužę, Londone. Filmas pasirodys kinuose 2019 metų lapkričio 1 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles