„Deadpool“ sutriuškino legendinės „Matricos“ rekordą

„Deadpool“ sutriuškino legendinės „Matricos“ rekordą

Studijos „20th Century Fox“ filmas „Deadpool“, paremtas populiariais „Marvel“ komiksais, sumušė rekordą, kuris laikėsi net dvylika metų. Apie šį filmo pasiekimą praneša kino portalas „The Hollywood Reporter“, besiremiantis savo vidiniais šaltiniais.

Kalba eina apie rekordą, kuris 2003 metais buvo nustatytas filmo „Matrica. Perkrauta“ (angl. „The Matrix Reloaded“). Tada brolių Wachowsky filmas per pirmąjį rodymo savaitgalį užsidirbo 91,5 mln. dolerių. Tai buvo absoliutus rekordas filmams, išleistiems su griežtu „R“ cenzu. Tačiau dabar, po beveik trylikos metų nuo šio kultinio filmo pasirodymo, rekordas krito.

„Deadpool“ per pirmąją rodymo dieną tėvynėje užsidirbo stulbinančius 47,5 milijonus dolerių. Po tokio galingo starto daugelis analitikų galvojo, kad filmo uždarbis sekančią dieną kris, kaip tai dažnai būna su itin lauktas projektais. Tačiau superherojus raudoname triko pateikė dar vieną staigmeną ir šeštadienį uždirbo 42 milijonus dolerių. Tai reiškia, jog juostai lemta per tris rodymo dienas užsidirbti net 130 milijonų dolerių, o per keturias ilgojo Prezidento dienos savaitgalio dienas ši suma gali perkopti 150 milijonų dolerių. Optimistiškai nusiteikę analitikai prognozuoja 160-170 milijonų dolerių. Galima sakyti, kad filmas per pirmas rodymo dienas jau atpirko savo 58 mln. dolerių biudžetą ir jau neša kūrėjams pelną. Įdomiausia, jog dar prieš savaitę kino analitikai juostai prognozavo vos 60 mln. dolerių startą.

Tikėtina, kad tokiais tempais filmas gali pakartoti „Galaktikos sergėtojų“ (angl. „The Guardians of the Galaxy“) sėkmę ir Šiaurės Amerikoje užsidirbti per 300 milijonų dolerių. Jokiam „Iksmenų“ frančizės filmui iki šiol to dar nepavyko padaryti, nors jie buvo rodomi su švelniu „PG-13“ cenzu.

Pasaulyje juostai taip pat sekasi gerai, todėl studija net neabejoja, jog filmas galiausiai perkops 500 milijonų dolerių ribą, net jeigu ji ir nepasirodys Kinijoje.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Mariux / 2016 vasario 14

    Superinis filmas labai gerai parinkti garso takeliai veiksmo ir juoko netrūko iš kai kurių epizodu:) aukštas balas!