Gerardas Depardieu vaidins filme apie J. S. Bachą

Gerardas Depardieu vaidins filme apie J. S. Bachą

Prancūzų (nors dabar tiksliau sakyti rusų) aktorius Gerardas Depardieu vaidins biografinėje juostoje apie baroko epochos kompozitorių Johanną Sebastianą Bachą, praneša „The Hollywood Reporter“.

Po truputį rimstant skandalams dėl Gerardo Depardieu palaikymo Rusijos vykdomai politikai, aktorius sėkmingai grįžta į kiną. Šiais metais jis buvo nominuotas Cezario apdovanojimui geriausio aktoriaus kategorijoje už vaidmenį filme „Meilės slėnis“ („Valley of Love“).

Jau žinoma, kad biografiniame filme „Bachas“ taip pat vaidins Maxas Von Sydow, vokiečių aktoriai Axelis Milbergas ir Marianne Sagebrecht. Kol kas nėra patvirtintas aktorius pagrindiniam kompozitoriaus J. S. Bacho vaidmeniui.

Filmą pagal Jeffrey Freedmano scenarijų režisuos Ericas Stylesas. Filmo režisierius surinko rimtą komandą filmo kūrimui, įskaitant „Oskaro“ laureatus operatorių Vittorio Storaro, dirbusį su tokiais kino šedevrais kaip „Paskutinis imperatorius“ („The Last Emperor“), „Šių dienų apokalipsė“ („Apocalypse Now“), bei kompozitorių Gabrielį Yaredą, kūrusį muziką „Anglui ligoniui“ („The English Patient“).

Filmo biudžetą sudarys 21 mln. JAV dolerių. Juostos premjera numatyta 2017 metų pabaigoje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles