„Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti 2“ iš mirusiųjų pasaulio sugrąžins Albą Dumbldorą

Dar net nereikia sulaukti pirmosios „Fantastinių gyvūnų ir kur juos rasti“ (angl. „Fantastic Beasts and Where to Find Them“), kad gautume krūvą žinių apie jos tęsinį. Tiesą sakant, žinios pilasi kaip iš gausybės rago. Tai prie projekto prisijungia Johnny Deppas, tai sulauksime kažkokio galingo blogo burtininko, o dabar sužinojome dar kai ką įdomaus. Ir nieko nuostabaus, kai ateičiai jau numatyti dar bent keturi tęsiniai, kodėl nepradėjus šaudyti naujienas iškart. Taigi, antrojoje dalyje pasirodys ir vienas galingiausių visų laikų burtininkų, ilgametė Hogvartso galva, Albas Dumbldoras.

Bet turbūt ir nereikia stebėtis tokiu sprendimu. Vos pasirodžius žinioms apie „Fantastinius gyvūnus“, dauguma mūsų manė, jog kažkokios sąsajos su „Hariu Poteriu“ vis tiek bus, kad ir 70 metų prieš. Ir, žinoma, naujausio filmo keliuose anonsuose Albas Dumbldoras buvo paminėtas. Režisierius Davidas Yatesas, duodamas interviu portalui „Screen Rant“, prasitarė apie jaunesnę Albo Dumbldoro versiją  „Fantastinių gyvūnų“ istorijoje.

Ir viskas kaip ir atrodo normalu. Prieš tapdamas Hogvartso vadovu Albas Dumbldoras dirbo mokykloje kaip vienas mokytojų. Na, o kaip buvo pasakojama „Hario Poterio“ knygose ir filme, Albas buvo susijęs su vienu bloguoju burtininku Gelertu Grindevaldu, viena didžiausių grėsmių magijos pasauliui iki Voldemorto. Jei tiksliau, pirmuoju bloguoju burtininku, kurio „nevalia minėti“.

Kol kas visiškai neaišku, kada bus kuriamas antrasis filmas, bet jau dabar aišku, kad jame pasirodys begalė gerų aktorių. Tokia strategija, išjudinti tęsinį, atrodo gana protinga, nes „Warner Bros.“, net ir turėdama siaubingai didelę gerbėjų bazę, gana smarkiai rizikuoja pranešdama apie penkių filmų seriją absoliučiai naujam veikėjui.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles