Projektas „Bleed for this“ su trenksmu grąžins bokso ringą į didžiuosius kino ekranus

Bokso ir gerų motyvacinių filmų gerbėjai sukluskite! Jeigu manėte, jog pastarųjų metų bokso kinematografiniai projektai „Southpaw“ ir „Creed“ buvo viskas, ką jūs gavote pietums, tai pasiruoškite tikram desertui, nes ringe greitai vėl suskambs gongas!

Režisierius Ben Younger pristato autentiškumu dvelkiantį projektą „Bleed for this“. Šiame filme Miles Teller, tiesiog fantastiškai sužibėjęs projekte „Whiplash“, įkūnys pasaulio bokso čempioną Vinny Pazienza, kuris, patekęs į fatališką automobilio avariją, nežinodamas ar dar kada nors iš viso vaikščios, sugriovė visus fizinius žmogaus kūno dėsnius ir pateko į istoriją už  vieną didingiausių sportinių sugrįžimų.

Filmo premjera JAV numatoma nuo lapkričio 18 dienos. Tačiau nors tarp premjerinių datų šis projektas Lietuvoje ir nešmėžuoja, tikrai verta įsidėmėti, jog tai turėtų būti vienas pakylėčiausių filmų apie boksą vien dėl istorijos autentiškumo. Projektui papildomo subtilumo suteikia ir aktorių kolektyve figūruojantis Aaron Eckhart, filme „Tamsos riteris“ įkūnyjęs garsiąją Dviveidžio rolę. Todėl šio projekto šiukštu nevalia praleisti pro pirštus nei vienam sporto, ir ypatingai bokso tematika besižavinčių kinomanų. Motyvacinis kabelis po oda – garantuotas!

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Donatas / 2016 lapkričio 9

    Pamatysime ir kinuose! Europoje premjera – vasarį, Lietuvoje ketiname rodyti vasario 27 d.

  2. Donatas Valentėlis / 2016 lapkričio 9

    Puiku! Ačiū labai už informaciją 🙂