„Betmenas prieš Supermeną“ startuos silpniau nei buvo galima tikėtis

„Betmenas prieš Supermeną“ startuos silpniau nei buvo galima tikėtis

Išankstiniai filmo „Betmenas prieš Supermeną: teisingumo aušra“ (angl. „Batman v Superman: Dawn of Justice“) bilietų pardavimai byloja, kad filmas nesugebės sumušti jokių rekordų per savo premjerinį savaitgalį Šiaurės Amerikoje. Kaip rašoma portale „The Hollywood Reporter“, filmas po pirmu trijų rodymo dienų savo sąskaitoje turės apie 140 milijonus dolerių.

Tai ganėtinai silpnas startas filmui, kuris studijai „Warner Bros.“ kainavo 250-300 milijonus dolerių be išlaidų reklaminei kampanijai. Pati studija savo ambicingai atrodančiam projektui prognozuoja dar kuklesnį startą – 110 milijonų dolerių.

Jeigu „The Hollywood reporter“ analitikų prognozės išsipildys, tai filmas startuos tokiame pačiame lygyje, kaip šiais metais vasarį startavęs studijos „20th Century Fox“ filmas „Deadpool“. Skirtumas tik tame, jog minėtas filmas turėjo griežtą cenzą „R“, o ne „PG-13“ kaip Zacko Snyderio režisuota juosta. „Deadpoolas“ per tris rodymo dienas užsidirbo tėvynėje 132 milijonus dolerių.

Betmeno ir Supermeno akistata kino ekranuose pasirodys kovo 25 dieną. Jeigu filmui pasiseks, jis galės nebent sumušti vienintelį kovo mėnesio rekordą. Šis rekordas priklauso pirmajai „Bado žaidynių“ (angl. „The Hunger Games“) daliai, kuri starte užsidirbo 152 milijonus dolerių.

Ankstesnės filmo prognozės svyravo nuo 160 iki 200 mln. dolerių.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles