Prasidėjo viešųjų ryšių žaidimai dėl ketvirtosios „Geležinio žmogaus“ dalies kūrimo

Prasidėjo viešųjų ryšių žaidimai dėl ketvirtosios „Geležinio žmogaus“ dalies kūrimo

Aktorius Robertas Downey‘is Jaunesnysis labai ilgai spyriojęsis galiausiai pripažino, kad vyksta derybos dėl ketvirtosios „Geležinio žmogaus“ dalies kūrimo. Jei dar tiksliau – deramasi dėl aktoriaus uždarbio.

Praėjusią savaitę žymusis aktorius R. Downey‘is Jaunesnysis po labai ilgų vedžiojimų už nosies, tylėjimų ir kalbų nukreipinėjimų lyg ir užsiminė, kad sutiktų vaidinti ketvirtojoje dalyje, jei ją režisuotų Melas Gibsonas. Tačiau neprireikė ir jo, kad aktorius suprastų, jog pratsti bendradarbiavimo sutartį su kino studija „Marvel“ jam labai apsimokėtų finansiškai.

Besilankydamas pokalbių laidoje „The Ellen DeGeneres Show“ aktorius labai ilgai stengėsi išvengti tiesaus atsakymo dėl garsiausio ir pelningiausio veikėjo filmų tęsinio, tačiau galiausiai pripažino, kad tam dalykui ruošiasi ir dabar dalyvauja derybose su studija.

Bebendraujant su pokalbių laidos vedėja Ellen DeGeneres, aktorius gavo klausimą, ar dar bus ketvirtasis „Geležinio žmogaus“ filmas. Į tai aktorius bandė atsakyti labai miglotai.  „Žinau, kad dar bus nemažai „Marvel“ filmų. Jie turi daug gerų idėjų ir dabar vyksta derybos…“, – bandydamas išsisukti nuo tiesioginio atsakymo kalbėjo R. Downey‘is Jaunesnysis. Nebesulauksi atsakymo E. Degeneres užklausė: „Tai, atsakymas – taip?“. Ir aktorius patvirtino – „Gerai jau, taip“.

Šį pasisakymą galimai patvirtino aktoriaus tiesioginis klausimų atsakinėjimas per „Reddit“. Į tokį pat klausimą jis atsakė: „Turbūt anksčiau nei vėliau „Marvel“ žinios bus paviešintos ir visi klausimai bus atsakyti“.

Nepaisant visų šių pareiškimų, aktorius dar apsilankė ir vėlyvoje Davido Lettermeno pokalbių laidoje ir ten į šį klausimą pateikė neigiamą atsakymą.

Taigi, išlieka vienas klausimas – ar mus už nosies vedžioja tik aktorius, ar visa „Marvel“ studija ir koks yra jų tikslas? Gali būti, kad tai yra bandymas sukelti didelį susidomėjimą ketvirtąja dalimi. Kaip viskas bus, pamatysime kiek vėliau.

Jei studija „Marvel“ patvirtintų „Geležinį žmogų 4“, jis greičiausiai pasirodytų vienoje datų, kurią yra nustačiusi studija, bet neįvardijusi projekto.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles