Bus kuriama trečioji „Išvalymo“ dalis

Bus kuriama trečioji „Išvalymo“ dalis

Ypatingai sėkmingos mažabiudžetės siaubo juostos turėsi ir trečiąją, galimai paskutiniąją trilogijos dalį. Apie tai paskelbė pirmųjų dviejų „Išvalymų“ (angl. „The Purge“) dalių režisierius ir idėjos autorius Jamesas DeMonaco.

Pirmosios ir antrosios dalies režisierius ir scenaristas J. DeMonaco sugrįš kurti ir trečiąją trilogijos dalį. Labai tikėtina, kad trečioji dalis vėl bus kuriama su varganu biudžetu siekiant uždirbti labai didelį pelną.

„Išvalymuose“ pasakojama istorija apie alternatyvias Jungtines Amerikos Valstijas, kuriose įsigaliojusi nauja santvarka. Ištisus metus visoje šalyje nevyksta jokie nusikaltimai, tačiau viena naktis metuose yra be įstatymų – niekas nebūna baudžiamas už bet kokius jų įvykdytus nusikaltimus.

Pirmojoje dalyje veiksmas sukosi apie šeimą viename name ir jų išlikimą. Tuo tarpu antrajame filme dėmesys buvo suakcentuotas į keletą veikėjų, o veiksmas persikėlė į Los Andželo gatves. Apie ką bus trečiasis filmas kol kas dar neaišku.

„Nė negalėjau įsivaizduoti, kad „Išvalymas“ taps tikru fenomenu. Man labai svarbu ir labai didelė garbė ir toliau bendradarbiauti su visa „Universal“ komanda ir plėsti „Išvalymą“ į pasaulinę franšizę“, – sako režisierius J. DeMonaco.

Finansinių pajamų prasme filmai yra tiesiog hitai. Pirmoji dalis, kainavusi vos 3 milijonus dolerių, sugebėjo užsidirbti beveik 90 milijonų visame pasaulyje. Panašiu pasiekimu gali pasigirti ir antroji juosta – šįkart jau 9 milijonų kūrimui pareikalavusi juosta studijai sukrovė beveik 110 milijonų. Labai tikėtina, kad trečiosios dalies biudžetas taip pat suksis apie 10 milijonų.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles