Pasirodė pirmasis „Tas 2“ anonsas

Pagaliau, po daugybės užuominų, išleistų plakatų ir paslaptingų gandų, visus šiuolaikinio siaubo žanro fanus pasiekė „Tas 2“ (angl. „IT Chapter Two“) pirmasis anonsas. Kūrybiniai darbai prasidėjo praeitų metų birželio gale ir taip pat ta proga išleido pirmąją nuotrauką su aktoriais, vaidinančius suaugusius pirmosios dalies veikėjus. Tęsinio filmavimo darbai galutinai buvo užbaigti lapkričio mėnesį ir ta proga buvo pasidalyta pirmuoju filmo plakatu. Nors viską ir gaubė paslapties šydas, pats Stephenas Kingas, peržiūrėjęs dalį filmo, jam suteikė patvirtinantį savo palaiminimą. „Tas“ pirmosios dalies pasisekimo mastas buvo toks didelis, jog kino studija bet kokiomis priemonėmis siekė pradėti tęsinio kūrybinius darbus.

Tęsinys susitelks į „Nevykėlių klubą“ (taip pirmojoje dalyje buvo pasivadinusi pagrindinių veikėjų grupelė) praėjus 27-iems metams po pirmosios dalies įvykių. Filme taip pat galėsime išvysti ir jaunuosius pirmosios dalies aktorius, tačiau tai greičiausiai įvyks per atsiminimus, nes beveik visas dėmesys bus sutelktas į suaugusius filmo herojus. Filme, jau suaugusius, galėsime pamatyti Bilą Denbrogą, kurį vaidins Jamesas McAvoy’us, Ričį Tozierį, kurį vaidins Billas Harderis, Edį Kaspbraką, kurį vaidins Jamesas Ransone’as, Maiką Hanloną, kurį vaidins Isaiah’as Mustafa, Beverli Marš, kurią vaidins Jessica Chastain bei Beną Hanscomą, kurio vaidmenį atliks Jay’us Ryanas. Tęsinyje galėsime išvysti ir kelis papildomus veikėjus iš knygos, tokius kaip Adrianas Melonas, kurį vaidins Xavieras Dolanas, Tomas Roganas, kurį vaidins Willas Beinbrinkas ir Donas Hagertis, kurį vaidins Tayloras Frey’us. Knygoje Adrianas ir Donas palaiko romantiškus santykius, o jų istorija gan tragiška, todėl žinant, kad juos išvysime filme, tikrai galime tikėtis, kad „Tas 2“ tragiškų įvykių atžvilgiu tikrai nenusileis pirmajai daliai. O paskutinis, bet tikrai ne prasčiausias filmo aktorius yra Billas Skarsgardas, kuris ir vėl sugrįš į baisiojo klouno Penivaiso apdarus.

Filmą vėl režisuoja Andy’is Muschiettis, kuris pirmąjį filmą palydėjo į jo pasisekimą su scenarijumi, kurį parašė taip pat sugrįžtantis scenaristas Gary’is Daubermanas. „Tas“ yra tapęs visų laikų daugiausiai uždirbusiu siaubo filmu, kurio bendras pelnas siekė net 700 milijonų JAV dolerių, taip sudaužydamas visus turėtus lūkesčius. „Warner Bros.“ studijos kurtas „Tas 2“ kino teatrus pasieks spalio 6 dieną, o dabar galime pažiūrėti jo anonsą čia:

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles