„Tėtukas namuose“ turės tęsinį

„Tėtukas namuose“ turės tęsinį

Viena iš didesnių 2015 m. kalėdinio kino sezono staigmenų tapo komedija „Tėtukas namuose“ (angl. „Daddy‘s Home“), kuri nepabūgo „Žvaigždžių karų“ (angl. „Star Wars“) dominavimo ir užsidirbo ganėtina solidžią pinigų sumą. Tai nulėmė, jog studija „Paramount“ imsis šios juostos pratęsimo. Apie tai praneša kino portalas „The Hollywood Reporter“.

Filmas „Tėtukas namuose“ visame pasaulyje užsidirbo 240 mln. dolerių. Iš jų net 150 mln. atnešė Šiaurės Amerikos žiūrovai. Tai visiška sėkmė juostai, kuriuos biudžetas siekė vos 35 mln. dolerių.

Į tęsinį turi sugrįžti jau visų pamėgtas Willo Farrello ir Marko Wahlbergo tandemas, kurie trečią kartą pasirodys didžiuosiuose kino ekranuose. Pirmą kartą aktoriai susitiko 2010 m. komedijoje „Rezerviniai farai“ (angl. „The Other Guys“). Tikėtina, jog prie filmo prisijungs ir Johnas Cena. Kas matė filmą, supras, apie ką eina kalba. Juostoje taip pat ir vėl suvaidins Thomasas Hadenas Churchas, Hannibalas Buressas ir kt.

Apie ką bus antroji dalis nepranešama, tačiau tikėtina, jog pirmosios dalies herojams ir priešams teks susidurti su rimtesne problema, kurią matėme pirmojo filmo gale. Taip pat nežinoma, kada tęsinys pasieks kino teatrus. Tikėtina, jog tai įvyks per 2017 m. Kalėdas.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles