„Sony“ studija neabejoja, kad Žmogus-voras atkeliaus į „Venomo“ filmus

„Sony“ studija neabejoja, kad Žmogus-voras atkeliaus į „Venomo“ filmus

Su neseniai parodytu „Venomo“ (angl. „Venom“) tęsinio anonsu „Sony“ studija mėgina grąžinti susidomėjimą jų komiksine visata, kuriai buvo priklijuotas pavadinimas SPUMC (Sony Pictures Universe of Marvel Characters). Studijos prezidentas Sanfordas Panitchas pasidalijo keliais informacijos trupiniais apie suplanuotą šios visatos ateitį.

Prieš pandemiją „Sony“ studija turėjo didesnių planų ir daugiau paskelbtų filmų žinomiems Žmogaus-voro priešams. Šiuo metu užtvirtinti yra tik trys: rugsėjį pasirodysiantis „Venomas 2“ (angl. „Venom 2“), į 2022 m. nustumtas „Morbius“ su Jaredu Leto bei šviežiai paskelbtas Medžiotojo Kraveno filmas, pasirodysiantis 2023 m., kurio pagrindinis vaidmuo jau yra priskirtas aktoriui Aaronui-Taylorui Johnsonui. Fanai spekuliuoja, kad šis veikėjų pristatymas gali privesti prie kažkada planuotos, bet taip ir nepavykusios „Sinister Six“ (liet. „Nuodėmingo šešeto“) istorijos, kurioje susiburs žinomiausi Žmogaus-Voro priešai. S. Panitchas tikina, kad skubos tokiems dideliems susibūrimams nėra, tačiau mano, kad vien „Venomo“ tęsinys praplės SPUMC visatos veikėjų ratą.

Tačiau kaipgi be pagrindinio šios visatos veikėjo? „Sony“ studija sako, kad planas yra ir apie jį jau buvo apsitarta su „Marvel“ prezidentu Kevinu Feige’u. S. Panitchas neabejoja, kad kadanors ateityje Žmogus-voras bei Venomas susitiks. Todėl jis ragina nepraleisti gruodį pasirodysiančios „Marvel“ Žmogaus-voro trilogijos pabaigos „No Way Home“ (liet. „Kelio į namus nebėra“) , kuriame susidurs ankstesnės šio superherojaus filmų visatos ir bus pristatytos galimybės tokiems skirtingų studijų herojams susitikti.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles