Naujasis „Džiunglių kruizo“ anonsas sukelia „Karibų piratų“ nuotaiką

Kino studija „Disney“ pristatė naują nuotykių filmo visai šeimai „Džiunglių kruizas“ (angl. „Jungle Cruise“) anonsą, klasikinio Disneilendo parko atrakciono ekranizaciją, kurioje pagrindinius vaidmenis atlieka aktoriai Emily Blunt ir Dwayne’as Johnsonas, o trankiojo metalo grupė „Metallica“ specialiai sukūrė oficialų garso takelį.

Visa tai skamba kaip beprotiškas pasivažinėjimas, o naujasis anonsas parodo, kad mūsų laukia labai smagus laikas Amazonės miško širdyje ir tai yra daugiau, nei galime tikėtis iš tokios keistos koncepcijos.

Anonsą pradeda veiksmo scena, kurioje daktarė Lilė Hoton (aktorė Emily Blunt) ir Frenkas Vulfas (akt. Dwayne Johnson) bando pabėgti nuo keleto nežinomų blogiukų. Tada pristatoma trumpa filmo siužeto santrauka, kurioje E. Blunt veikėja – iš Londono atvykusi tyrinėtoja – nusamdo D. Johnsoną – laivo kapitoną, – kad jis padėtų jai rasti džiunglėse paslėptą mitinį medį, kuris, pasak legendų, gali išgydyti bet kokią ligą.

Daktarė Lilė, atrodo, yra sąžininga ir ketina atrasti ir pristatyti medicinos pažangą visai žmonijai, tačiau jų kelionėje laukia daug pavojų, įskaitant laukinius gyvūnus, spąstus, net pabaisas ir aktoriaus Jesse’io Plemonso suvaidintą vokietį piktadarį su povandeniniu laivu, apginkluotu torpedomis. Vargu, ar į anonsą galima buvo sutalpinti dar daugiau beprotiškų nuotykių.

„Džiunglių kruizas“ yra naujausias kino studijos „Disney“ parko atrakcionas, kuris tapo filmu. Viskas prasidėjo nuo nuotykių filmo „Karibų piratai: Juodojo perlo prakeiksmas“ (angl. „Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl“), kuris Disneilende gimusį šou pavertė labai sėkminga filmų serija. Panašiai yra vertinamas ir „Džiunglių kruizas“, o D. Johnsono charizma patvirtina, kad ši kelionė bus sėkminga. Naujasis anonsas pasirodė po metų, skaičiuojant nuo „Džiunglių kruizo“ pristatymo ir originalios datos kinuose, nes dėl pandemijos filmas buvo perkeltas į 2021 metus.

Filmą „Džiunglių kruizas“ režisavo veiksmo filmais pagarsėjęs režisierius Jaume’as Collet-Serra („Sekluma“ (angl. „The Shallows“), „Bėgte visą naktį“ (angl. „Run all Night“), „Non-stop“, „Nežinomas“ (angl. „Unknown“), tačiau daugumai kino gerbėjų šis filmas primena „Karibų piratus“, o aktorė Emily Blunt savo vaidmenį prilygina Indianai Džounsui. „Ji Indiana“, – viename iš interviu palygino E. Blunt. „Ji yra nutrūktgalviška, užsigrūdinusi asmenybė, kuri staiga atsiduria pavojuje ir pradeda galvoti apie pasekmes tik jau krisdama žemyn. Taigi ji turi kai ką tikrai žavingo ir juokingo. Ji yra darytoja, o jis šiurkštus, dviveidis, abejotinos reputacijos jūrų kapitonas“, – savo kolegos D. Johnsono personažą apibūdino E. Blunt.

Kaip ir kiti didieji „Disney“ projektai 2021 metais, tokie kaip „Kruela“ (angl. „Cruella“) ar „Juodoji našlė“ (angl. „Black Widow“), „Džiunglių kruizas“ pakvies žiūrovus į jau atsivėrusius kino teatrus.

Nuotykių filmas visai šeimai „Džiunglių kruizas“ kinuose nuo liepos 30 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles