Scarlett Johansson atskleidė, kas kėlė įtampą kuriant ketvirtąjį „Marvel“ kino visatos etapą pradėsiantį filmą

„Marvel“ kino visatos gerbėjai jau seniai laukia „Juodosios našlės“ (angl. „Black Widow“) kilmės istorijos filmo. Natalija „Nataša“ Romanova yra viena iš nedaugelio originaliųjų Keršytojų, iki šiol neturėjusi solinio filmo, tačiau po daugelio pandemijos sukeltų vėlavimų, jos laikas pagaliau atėjo.

Aktorė Scarlett Johansson filme „Juodoji našlė“, kaip pagrindinė herojė, pasirodys „Marvel“ visatoje jau aštuntąjį kartą – šįsyk ji susitiks su savo šeima Rusijoje. Tarp naujų veidų išvysime aktorę Florence Pugh, kuri suvaidins Natašos seserį Jeleną, Davidą Harbourą – Raudonąjį sargybinį, Rachelę Weisz – superšnipų mokymo įstaigos, kurioje Romanova ir išmoko savo amato, vadovę, bei paslaptingąjį piktadarį „Taskmaster“. Fantastinis veiksmo filmas „Juodoji našlė“ pradės ketvirtąjį „Marvel“ kino visatos etapą sugrąžindamas gerbėjus į „Kapitonas Amerika: pilietinis karas“ (angl. „Captain America: Civil War“) erą ir užpildys kai kurias spragas N. Romanovos iki šiol neatskleistoje praeityje.

Neseniai „Juodosios našlės“ žvaigždė Scarlett Johansson reklaminio turo metu pasidalijo savo įžvalgomis apie ilgai lauktą solinį filmą. Tam, kad imtųsi šio projekto, S. Johansson reikėjo rimtų priežasčių: „Ar bus kažkas įdomaus ir kūrybiško man kaip aktorei? Ar sugebėsime padaryti kažką nepaprasto ir stipraus? Ar sukursime kažką, kas bus stiprus solinis projektas?“ – klausė savęs aktorė S. Johansson.

Aktorė teigė, kad pasirinktas laikotarpis po Keršytojų iširimo filme „Kapitonas Amerika: pilietinis karas“ suteikė jai galimybę parodyti Juodosios našlės personažą, kai ji negali „pasirodyti taip gerai, kaip įprasta“. „Tai suteikė mums galimybę iš tikrųjų parodyti ją tokią, kai ji nėra savo geriausios formos, suprantate? Būtent dėl to, viskas tapo įmanoma“, – mano Scarlett Johansson.

Aktorė taip pat dalyvavo „Juodosios našlės“ scenarijaus kūrime ir teigė, kad viena iš labiausiai įtemptų dalių buvo Romanovos kilmės žemėlapis. „Tu bandai atvaizduoti visa tai… kas iš tikrųjų kelia didžiulį stresą. Nes juk nėra jokių gairių“, – apie įtampą darbe atskleidė aktorė.

Tik tuomet, kai Cate Shortland atsisėdo į režisierės kėdę, aktorė pajuto, kad kino studija „Marvel“ iš tikrųjų suteikė kūrybinę laisvę kurti „personažais paremtą filmą“. „Jie leido man būti savimi ir paskatino mane sukurti filmą, kuriam aš jaučiau aistrą. Mums buvo leista būti tikrai laisvoms ir sukurti personažų vedamą filmą“, – sakė Scarlett Johansson.

„Juodoji našlė“ – pirmasis „Marvel“ filmas, kurį parašė ir režisavo vien tik moterys – atsisveikinantis su milijonus gerbėjų visame pasaulyje turinčia heroje ir pradedantis naują „Marvel“ kino visatos etapą, kinuose nuo liepos 9 d.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles