Įspūdžiai iš naujos Xaviero Dolano juostos filmavimo aikštelės

Įspūdžiai iš naujos Xaviero Dolano juostos filmavimo aikštelės

„Tai tikrai išskirtinis nuotykis“, taip savo pirmuosius įspūdžius iš naujos jaunojo kanadiečių režisieriaus Xaviero Dolano juostos „Tiesiog pasaulio pabaiga“ (pranc. „Juste la fin du monde“) filmavimo apibūdina prancūzų aktorė Marion Cotillard.

„Tai tikras susitikimas su juo. Be kita ko, tai suteikia progą dirbti kartu su tokiais žinomais aktoriais kaip Léa Seydoux, Gaspardas Ullielis, Vincentas Casselis ir Nathalie Baye. Darbas kartu su didžiais aktoriais visada leidžia daug ko iš jų išmokti. Aš daug juos stebėjau. Aš patyriau tikrai nekasdienį nuotykį“, pasakoja Oskaro laureatė.

Entuziazmu trykšta ne tik M. Cotillard – atrodo, kad tai abipusė emocija, būdinga ir X. Dolanui. Režisierius Kanados spaudai neseniai pasakojo: „Dirbti su Marion sekasi puikiai. Viskas, ko aš dabar tenoriu, tai tik atsisėsti ant sofos ir laukti, kada kitą kartą mums pasitaikys proga bendradarbiauti!”. Kanadietiškajame „La Presse“ publikuotame straipsnyje atskleidžiamos itin kruopščiai slepiamo filmavimo, trukusio 28 dienas Kvebeko provincijoje, detalės: N. Baye vaidina pagrindinio personažo Luiso motiną, V. Casselis – vyresnį brolį, M. Cotillard – svainę, kurios Luisas dar nepažįsta, o L. Seydoux – jaunesniąją Luiso seserį. Pasiligojusį rašytoją Luisą, kuris po dvylikos metų grįžta namo pasimatyti su šeima, vaidina G. Ullielis.

„Tiesiog pasaulio pabaiga“ yra prancūzų rašytojo Jeano – Luco Lagarce‘o tokio paties pavadinimo pjesės ekranizacija. Sunkiai sergantis rašytojas Luisas po daugiau nei dešimtmečio grįžta į gimtinę tam, kad praneštų šeimos nariams apie savo sparčiai artėjančią neišvengiamą mirtį. Tai šeimos narių susitikimas, kur meilė vienas kitam išsakoma per amžinus ginčus, o liejamas apmaudas iš tikrųjų slepia abejones ir vienatvę.

Dar viena filmavimo diena numatyta rugpjūčio mėnesį.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Genadijus / 2015 liepos 12

    Gintaras Varnas jau prieš daugiau nei dešimtmetį buvo pastatęs spektaklš Kauno dramos teatre pagal šią pjesę. Įdomu, kaip ši istorija atrodys kino ekrane. Istorija tikrai stipri, o surinkta aktorių komandą absoliučiai fantastiška.