Komedijose „Kaip atsikratyti boso“ tik per plauką nepasirodė Ashtonas Kutcheris ir Ryanas Reynoldsas

Lietuvos kinuose jau nuo šiandien žiūrovus juokins pažįstama kompanija – viršininkams karą 2011-ųjų filme „Kaip atsikratyti boso“ paskelbę ir iš kėblių situacijų šiaip ne taip išsisukę herojai. Šįsyk spalvingas Holivudo žvaigždžių būrys sugrįžta su dar stipriau pakrauta humoro jėga naujojoje komedijos dalyje „Kaip atsikratyti boso 2“. Nesugyvenami bosai vėl kiš pagalius į ratus, o finansinės ir moralinės laisvės alkstanti pagrindinių personažų trijulė pasiryš net tokioms radikalioms priemonėms kaip pagrobimas ir šantažas.

Prieš „Kaip atsikratyti boso 2“ premjerą prodiuseris Brettas Ratneris „The Hollywood Reporter“ su pasididžiavimu tvirtino, esąs laimingas, kad komedijos kūrėjams pavyko atrasti publikos įgeidžius atitikusią istoriją ir rasti tinkamus, charizmatiškus aktorius. Taip pat jis atskleidė, kokie garsūs aktoriai tik per plauką nepasirodė pirmojoje ir antrojoje „Kaip atsikratyti boso“ dalyse.

Pasak B.Ratnerio, užkurti grandiozinį „Kaip atsikratyti boso“ projektą nebuvo lengva, mat pirmosios komedijos kūrimo darbai trūko net šešerius metus – pagal šiuolaikinio kino standartus tai ypač ilgas laikas. Per tą laiką kūrėjų užrašuose be jau pasirodžiusių aktorių buvo spėjusios sumirgėti tokios pavardės kaip Ashtonas Kutcheris, Ryanas Reynoldsas, Philipas Seymouras Hoffmanas ir Johnny Knoxville‘is. A.Kutcheris turėjo atlikti vieną pagrindinių vaidmenų – žinomas vyras buvo pasirinktas įkūnyti Deilą Arbusą, vieną iš trijų bičiulių, sumaniusių atsikratyti jų piktavalių viršininkų. Tačiau susitarimui neįvykus nuo pirmojo filmo į aktorių gretas įsiliejo ir vienu pagrindinių filmo veidų tapo aktorius Charlie Day.

„Šiais laikais, jei sukiesi kino versle, reikia turėti labai daug kantrybės. Mūsų atveju, laukti buvo verta. Aš tikėjau mūsų idėja nuo pat pradžių, kurį laiką net žaidžiau su mintimi tapti režisieriumi pats, bet galiausiai viskas išsisprendė kitaip. Pirmosios dalies režisieriui pavyko puikiai pamaloninti publiką. Esu tikras, kad naujoji komedija „Kaip atsikratyti boso 2“ sukels dar didesnę teigiamų emocijų bangą“, – teigė prodiuseris. Jis juokais žurnalistams pasakė, kad jei ir antrąjį „Kaip atsikratyti boso“ filmą lydės tokia stulbinanti sėkmė, galima tikėtis ir kitų filmo tęsinių, pavyzdžiui, – „Kaip atsikratyti žmonos“ ar „Kaip atsikratyti vaikų“.

Naujajame filme be jau pažįstamų Jasono Sudeikio, Jasono Batemano, Charlie Day, Kevino Spacey, Jennifer Aniston ir kitų, publika galės gėrėtis charizmatiškojo humoro meistro Christopho Waltzo vaidyba, taip pat žavės jaunatviškas ir žavus Chrisas Pine‘as, o šiek tiek aštrumo pridės iš serialo „Bręstantis blogis“ puikiai pažįstamas aktorius Jonathanas Banksas, šįsyk tapęs detektyvu.

Iki ašarų juoktis priversianti komedija „Kaip atsikratyti boso 2“ jau pasiekė Lietuvos kino teatrus.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles