Pirmajame tyzeriniame „Žvaigždžių karų: jėga nubunda“ anonse – trumpas žvilgsnis į būsimą istoriją

Pagaliau pasirodė naujausias „Žvaigždžių karų: jėga nubunda“ (angl. „Star Wars: The Force Awakens“) tyzerinis anonsas. Ilgai lauktas anonsas pasirodė praėjus beveik šešiems metams nuo to laiko, kai pirmą kartą pasklido kalbos apie naująją „Žvaigždžių karų“ trilogiją. Prieš šį anonsą filmo režisierius J. J. Abramsas labai ilgai erzino fanus išleisdamas vieną ar kitą nuotrauką, kelis persipynimus su Betmeno visata ir kelis veikėjų piešinius.

Naujausiame anonse, kuris trunka vos 88 sekundes, parodoma be galo mažai. Ir tai galima įvardinti kaip tikrą J. J. Abramso stilių, nes jis yra laikomas vienu labiausiai savo projektus slepiančiu režisieriumi. Anonse režisierius parodo vienus labiausiai senąsias dalis primenančius kadrus. Visame tyzeriniame anonse veiksmas rodomas ganėtinai padrikai, o viską sujungia už kadro girdimas balsas. Šį anonsą įgarsina Andy‘is Serkis, o ne Benedictas Cumberbatchas, apie ką buvo kalbama vos pasirodžius šiam trumpam vaizdeliui. Labiausiai nustebinęs vaizdas – tūkstantmečio Sakalas, kurio režisierius žadėjo neįtraukti į naujausią dalį.

Naujausias filmas tęs istoriją praėjus trisdešimčiai metų po šeštojo „Žvaigždžių karų“ epizodo. Ir istorija, ir iš tikro bus praėję būtent tiek metų, nes pastaroji dalis pasirodė 1983 metais. Apie ką konkrečiai bus filmas – vis dar neatskleidžiama.

Naujausiame filme vaidins senojoje trilogijoje vaidinę Harrisonas Fordas, Markas Hamillas ir Carrie Fisher. Prie senųjų aktorių prisijungs naujai į istoriją įliejami Lupita Nyong‘o, Oscaras Isaacas, Domhnallas Gleesonas, Max Von Sydow, jau minėtas Andy‘is Serkis ir kt.

„Žvaigždžių karai: jėga nubunda“ premjera nusimato 2015 metų gruodžio 18 dieną.

Taip pat skaitykite

Komentarai

  1. Telemanas / 2014 lapkričio 29

    Kada J.J. žadėjo Millenium Falcon neįtraukt į naują dalį? Man atrodo, kad jau seniai šitas dalykas oficialus buvo.