Naujasis „Grobuonio“ tęsinys perkurs visą seriją

Naujasis „Grobuonio“ tęsinys perkurs visą seriją

Praėjusių metų vasarą režisierius Shaneas Blackas pasirašė kontraktą, kuriuo įsipareigojo sukurti filmo „Grobuonis“ (angl. „Predator“) tęsinį. Kaip buvo rašoma kontrakte, iš esmės tai turi būti ne tik tęsinys, bet ir visos serijos perkrovimas. Nuo to laiko, kiek daugiau nei metus, apie šį filmą nebuvo nieko girdėti. Iki tol, kol apie filmą prabilo juostos prodiuseris Johnas Davisas.

Vos pasirašęs bendradarbiavimo sutartį S. Blackas teigė, jog filmas bus labai inovatyvus. Ir būtent „inovatyvus“ yra esminis būsimą filmą apibūdinantis žodis. Savo naujai kuriamą NBC serialą „Žaidėjas“ (angl. „The Player“) pristatinėdamas J. Davisas gana noriai kalbėjo ir apie prodiusuojamą filmą „Grobuonis“. Paklaustas, ar filmas vis dar yra kuriamas, jis atsakė: „O taip, galit neabejot!“ Tuomet jis pasidalijo įžvalgomis, kodėl S. Blacko prisidėjimas prie projekto taip džiugina.

„Shaneas ką tik baigė filmuot vieną filmą ir dabar ruošia „Grobuonio“ pristatymą, bet aš skaičiau jo scenarijų ir manau, kad jis genialus. Filmas pats bus genialus ir labai džiuginantis. Jis paėmė žinomą seriją ir perkūrė ją nauju kampu, iš visai kitos perspektyvos. Jis nuostabus scenaristas ir režisierius. Jis pateiks filmą taip, kad visi vėl džiaugsis istorija. Aš esu labai didelis „Grobuonio“ fanas. Tai buvo pirmasis filmas, kuriame nusifilmavau. Dar pamenu, kai buvau 28-erių ir stovėdamas džiunglėse su Arnoldu sakiau, jog tai smagus verslas ir darbas. Shaneas tikrai nenuvils ir pristatys labai gerą istoriją“, – su užsidegimu pristatyme kalbėjo J. Davisas.

Dar nežinia, ar „Grobuonis“ tikrai bus naujausias filmas, kurio kūrimu rūpinsis S. Blackas. Dar visai neseniai jis baigė filmuoti praėjusio amžiaus aštuntojo dešimtmečio stiliaus filmą „Kieti bičai“ (angl. „The Nice Guys“), kuriame pagrindinius vaidmenis atliko Ryanas Goslingas ir Russellas Crowe.

Kada pasirodys „Grobuonio“ perdirbinys, nepranešama. Jei tai bus kitas režisieriaus S. Blacko darbas, tikėtina, kad iki 2018 metų šį filmą tikrai turėtume išvysti.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles