Tomas Hiddlestonas biografinėje dramoje įkūnys kantri dainininką

Tomas Hiddlestonas biografinėje dramoje įkūnys kantri dainininką

Ar Tomui Hiddlestonui šviečiasi 2016 m. Oskaro nominacija? Kino studija „Sony Pictures“ paviešino pirmąsias nuotraukas iš savo naujo filmo „Regėjau šviesą“ (angl. „I Saw the Light“), kuriame aktorius įkūnijo kantri muzikos dainininką Hanką Williamsą. Neįtikėtinai fiziškai panašius į savo vaidinamą personažą turintis T. Hiddlestonas, šį vaidmenį atlikęs be makiažo ir perukų, gali pateikti nedidelę staigmeną, juolab, kad jo vaidinamo dainininko nelaimingas likimas pataiko į kategoriją „priimtinas Oskarams“.

Šioje Atlanto pusėje Hankas Williamsas nėra toks žinomas dainininkas, koks galėtų būti. Tačiau JAV jis yra vienas iš XX a. kantri muzikos ikonų. Nesuskaičiuojamos gausybės klasikinių šio žanro kūrinių autorius kentė nuo priklausomybės alkoholiui ir morfinui. Pagarsėjęs dėl savo tragiško likimo jis mirė 1953 m. per savo koncertinį turą, būdamas vos 29 m. amžiaus.

Muzikinės biografinės dramos „Regėjau šviesą“ premjera numatoma 2015 m. lapkričio 27 d. O patį T. Hiddlestoną, populiariojoje komikso „Keršytojai“ (angl. „The Avengers“) ekranizacijoje vaidinantį Toro brolį Lokį, bus galima išvysti dar anksčiau – spalio 16 d. pasirodysiančiame meksikiečio Guillermo del Toro fantastinėje siaubo dramoje „Tamsi viršukalnė“ (angl. „Crimson Peak“).

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles