Bradley‘is Cooperis pasakoja sunkią šefo gyvenimo istoriją pirmame „Sudegęs“ anonse

Bradley‘is Cooperis pasakoja sunkią šefo gyvenimo istoriją pirmame „Sudegęs“ anonse

Studija „The Weinstein Company“ internete išplatino pirmąjį naujojo kulinarinio filmo „Sudegęs“ (angl. „Burnt“) anonsą. Tiesa, iš pirmų vaizdų galima suprasti, jog filmas koncentruosis ne tik į valgį, bet ir į ruošiančio žmogaus gyvenimo dramą.

Anonse matomi vaizdai tikrai nėra skirti išalkusiems žiūrovams. Kaip ir pernai pasirodžiusi Jono Favreau komedija „Šefas ant ratų“ (angl. „Chef“), anonse žaidžiama žiūrovų skrandžiais, bet kalbama visai apie ką kitą. Galima susidaryti įspūdį, kad užkadrinis pagrindio veikėjo Adamo Džounso pasakojimas yra lyg išpažintis apie savo praeitį, o rodomi vaizdai – bandymas atstatyti buvusią šlovę.

Filmas konkrečiai ir pasakos apie šefą, kuris nesugebėjo suvaldyti jį pasiekusios šlovės ir galiausiai visiškai sudegė, o vėliau bandė reabilituotis. Pats projektas nėra toks sėkmingas. Didelių kliūčių nebuvo, tačiau nuo pat pradžios jam buvo išlaikyti savo vardą. Pirmiausia filmas turėjo vadintis „Šefas“ (angl. „Chef“), bet siekiant išvengti sąsajų su anksčiau minėta Jono Favreau komedija buvo nuspręsta pakeisti pavadinimą. Taigi, filmas įgavo naują vardą – „Adamas Džounsas“ (angl. „Adam Jones“), buvo net sukurti plakatai. Bet ir šis pavadinimas ilgai neužsilaikė, mat dar visai neseniai viskas pasikeitė kardinaliai ir studija nusprendė nesuasmeninti filmo. Galiausiai pavadinimas buvo pakeistas į dabartinį – „Sudegęs“ (angl. „Burnt“). Kalbama lyg ir apie maistą, lyg ir apie asmenį.

Kino kūrėjo Johno Wellso režisuotas kulinarinis ir draminis šou turi net labai stiprų aktorių kolektyvą. Juostoje pasirodys Bradley‘is Cooperis, Alicia Vikander, Uma Thurman, Danielis Bruhlis, Emma Thompson, Sienna Miller, Lily James, Jamie‘is Dornanas, Omaras Sy‘us, Matthew Rhysas ir kiti.

Planuojama, kad „Sudegęs“ kino ekranus pasieks spalio 23 dieną.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles