Michaelo Kennetho Williamso nebepamatysime naujame Hano Solo filme

Michaelo Kennetho Williamso nebepamatysime naujame Hano Solo filme

Gauni vaidmenį viename laukiamiausių kitų metų filmų, nusifilmuoji reikalingose scenose ir… nepakliūni į jį! Tokia situacija nutiko aktoriui Michaelui Kennethui Williamsui. Nors jo veikėjas buvo scenarijuje, o scenos su aktoriumi jau buvo nufilmuotos, M. K. Williamso kitų metų gegužę pasirodysiančiame Hano Solo filme nepamatysime, skelbia „Deadline“.

Didelio biudžeto Holivudo projektuose dažnai perfilmuojamos kai kurios scenos. Taip atsitiko ir kol kas pavadinimo neturinčiame šalutiniame „Žvaigždžių karų“ (angl. „Star Wars“) filme apie gerbėjų mylimo Hano Solo jaunystę. Tačiau šiuo atveju perfilmavimai buvo kiek radikalesni dėl pokyčių režisieriaus kėdėje. Po nesutarimų su studija projektą paliko Philo Lordo ir Christopherio Millerio duetas, o juos pakeitė Holivudo veteranas Ronas Howardas. Režisierius norėjo filmą pritaikyti savo vizijai, tad teko perfilmuoti dalį filmo.

M. K. Williamsas jau buvo atlikęs savo vaidmenį reikalingose scenose, tačiau pasikeitus režisieriams sulaukė skambučio.

„Buvo atliekami perfilmavimai scenų, kuriose pasirodo mano veikėjas. Dėl to būčiau turėjęs skristi į Londoną. Tačiau aš dabar esu Afrikoje ir būsiu užsiėmęs iki pat lapkričio mėnesio. Jei jie būtų manęs taip ilgai laukę, jiems būtų reikėję perkelti premjeros datą. Todėl jie mano veikėją „iškirpo““, – teigė M. K. Williamsas.

Aktorius Pietų Afrikos Respublikoje dabar filmuojasi dramoje apie šnipus „Raudonosios jūros nardymo kurortas“ (angl. „The Red Sea Diving Resort“), kuriame pasirodys su legendiniu Benu Kingsley‘iu ir Chrisu Evansu.

Nors Hano Solo solinio filmo scenarijus ir veikėjai slepiami po devyniais užraktais, M. K Williamsas atskleidė, kad jo veikėjas buvo pusiau žmogus, pusiau gyvūnas.

„Sukūrėme išties „kietą“ veikėją, mano nuomone. Aš juo didžiuojuosi. Aš jaučiuosi puikiai dėl to ką sukūriau su režisieriais, su kuriais dirbau“, – kalbėjo M. K. Williamsas.

Nors filme apie Haną Solo aktoriaus ir nepamatysime, M. K. Williamsas neatmeta galimybės kažkada grįžti į galaktiką toli toli. Pasak aktoriaus, jam patiko darbuotis su „Žvaigždžių karais“ ir jis tiki, kad kūrybinei filmo komandai patiko darbuotis su juo.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles