Penélope Cruz ir Javieras Bardemas kartu filmuojasi Asgharo Farhadi filme

Penélope Cruz ir Javieras Bardemas kartu filmuojasi Asgharo Farhadi filme

Kaip skelbia prancūzų interneto portalas „Le Film Français“, nuo rugpjūčio 21 d. Madride pradėta filmuoti nauja Irano režisieriaus Asgharo Farhadi juosta. Režisieriui A. Farhadi, kurio du darbai – „Išsiskyrimas“ (pers. „Jodaeiye Nader az Simin“, 2011 m.) ir „Komivojažierius“ (pers. „Forushande“, 2016 m.) – buvo apdovanoti Oskarais geriausio filmo užsienio kalba kategorijoje, tai bus pirmoji ispanakalbė juosta. Tačiau tai nebus pirmas kartas, kai A. Farhadi filmą kuria už savo tėvynės ribų – 2013 m. jis Paryžiuje sukūrė prancūzakalbį filmą „Praeitis“ (pranc. „Le Passé“, 2013 m.), kuriame vaidino Bérénice Béjo ir Taharas Rahimas.

Šįkart prieš šio režisieriaus kamerą stoja dar viena įspūdinga pora – Oskaro laureatai Penélope Cruz ir Javieras Bardemas. Šiam duetui, kurie yra pora ne tik ekrane, bet ir realiame gyvenime, tai bus jau devintas kartas, kai jie filmuojasi kartu – iš ankstesnių jų bendrų filmų verta paminėti tokius pavyzdžius kaip Bigas‘o Lunos „Kumpis, kumpis“ (isp. „Jamón Jamón“, 1992 m.), Pedro Almodóvaro „Virpantys kūnai“ (isp. „Carne trémula“, 1997 m.) ar Woody‘io Alleno „Viki, Kristina, Barselona“ (angl. „Vicky Cristina Barcelona“, 2008 m.). Prie jų prisijungs Inma Cuesta („Nuotaka“ / isp. „La novia“, 2015 m) bei argentinietis Ricardo Darínas („Paslaptis jų akyse“ / „El secreto de sus ojos“, 2009 m.).

Abiejose kameros pusėse A. Farhadi padeda ištikimi P. Almadóvaro bendražygiai – vyriausias operatorius José Luisas Alcaine‘as („Oda, kurioje gyvenu“/ isp. „La piel que habito“, 2011 m.; „Aš tokia susijaudinusi!“ / isp. „Los amantes pasajeros“, 2013 m.; „Sugrįžimas“/ isp. „Volver“, 2006 m.) ir kostiumų dailininkė Sonia Grande („Pasikalbėk su ja“ / isp. „Hable con elle“, 2002 m.; „Chuljeta“ / isp. „Julieta“, 2016 m.).

Grįžtant prie būsimo filmo turinio, naujoji juosta „Visi žino“ (isp. „Todos lo saben“), pristatoma kaip psichologinis trileris, seka paskui Karoliną, kuri su savo šeima iš Buenos Airių keliauja į gimtąjį miestelį Ispanijoje. Tačiau šeimos susitikimą aukštyn kojom apvers nenumatyti įvykiai, pakeisiantys personažų likimo tėkmę.

Filmavimas numatytas iki lapkričio mėnesio. Jau žinoma ir šio filmo premjeros data Prancūzijoje – „Visi žino“ kino sales turėtų pasiekti 2018 m. gegužės 9 d., kas iš esmės reiškia, jog juosta bus rodoma kitų metų Kanų kino festivalyje.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles