Dolphas Lundgrenas jau ruošiasi Ivano Drago sugrįžimui

Dolphas Lundgrenas jau ruošiasi Ivano Drago sugrįžimui

Anksčiau pasirodžius naujienoms, kuriomis pasidalino Sylvesteris Stallone, tapo aišku, kad filmo „Krydas: gimęs kovoti“ (angl. „Creed“) tęsinys tikrai bus. Nors oficialių filmavimo darbų ar filmo premjeros datų dar nėra, aktorius Dolphas Lundgrenas savo „Instagram“ paskyroje dalinasi užuominomis, kad darbai pajudėjo pirmyn.

Užuominosm matomos trumpame vaizdo įraše pakankamai aiškios – D. Lundgrenas aktyviai sportuoja ir ruošiasi Ivano Drago sugrįžimui. Tą išduoda ir po įrašu paliktos grotažymės – #Creed2  ir #IvanDrago. Nors aktorius suvaidinęs Sovietų bokso mašiną po poros mėnesių švęs garbingą 60 metų jubiliejų, jo sportinė forma ir išvaizda atrodo pavydėtinai.

Jaunesniajai auditorijai, kuri galbūt yra mačiusi tik filmą „Krydas: gimęs kovoti“, norėčiau priminti, kad D. Lundgrenas suvaidino turbūt nuožmiausią ir galingiausią Rockio Balboa priešininką – Ivaną Drago. 1985 metais pasirodžiusioje „Rokis 4“ (angl. „Rocky IV“) juostoje Ivanas Drago ne tik stojo į kova bokso ringe prieš Italų mulą, bet ir nužudė ilgametį Rockio Balboa draugą Apollo Creedą.

Nepaisant visų spėlionių, nėra oficialiai patvirtinta net filmo siužetinė linija, tad belieka tik laukti tolimesnių naujienų iš Sylvesterio Stallone ir kūrybinės grupės, dirbusios su pirmąją dalimi. Žemiau galite pamatyti, kaip Dolphas Lundgrenas ruošiasi sugrįžimui į bokso ringą.

https://www.instagram.com/p/BYD5iihAWlz/?taken-by=dolphlundgren

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles