„Vyrai juodais drabužiais“ grįžta į plačiuosius ekranus

„Vyrai juodais drabužiais“ grįžta į plačiuosius ekranus

Ar vis dar pamenate filmus „Vyrai juodais drabužiais“ (angl. „Men in Black“)? Istorija grįžta!

Liamas Neesonas šiuo metu derasi su būsimo filmo kūrėjų komanda. Didelė tikimybė, jog jis prisijungs prie Chriso Hemswortho ir Teresos Thompson, kuriems vaidmenys filme jau paskirti.

Filmą režisuos  „Greiti ir įsiutę 8“ (angl. „Fate of the Furious“) kūrėjas F. Gary’s Gray’us. Scenarijų kuria Mattas Holloway’us ir Artas Marcumas – pirmojo „Geležinio žmogaus“ (angl. „Ironman“) filmo scenaristai. Grįžta ir originalios trilogijos prodiuseriai Walteris F. Parkesas, Laurie MacDonald bei Stevenas Spielbergas!

Apie filmą kol kas žinoma labai nedaug. Dar nežinomas ir filmo pavadinimas. Juosta skirsis nuo mums puikiai pažįstamų ankstesnės  „Vyrų juodais drabužiais“ trilogijos filmų. Anot „Variety.com“,  C. Hemswortho ir T. Thompson vaidinami personažai bus kitokie, nei tikisi gerbėjai. Jie nebus jau tradiciniais tapę ar net pabodę agentai, kovojantys su piktais ateiviais. Tai buvo Tommy Lee Jones’o ir Willo Smitho personažai. Šį kartą kūrėjai žada kažką naujo. Patvirtinta, jog istorijos veiksmas vyks toje pačioje kino visatoje su tomis pačiomis taisyklėmis, kaip ir originalioje trilogijoje. O tai reiškia, jog išvysime ir piktų ateivių… Spėjama, jog L. Neesonasas vaidins „Vyrų juodais drabužiais“ organizacijos Londone vadovą. Manoma, jog čia filmo veiksmas ir prasidės.

Planuojama premjeros data – 2019-ųjų birželis.

Taip pat skaitykite

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti * Žiūrėti komentavimo taisykles